Skoči na vsebino

Gran Turismo 5


sejmon

Priporočene objave

Lepe slike. Sicer imam en problem včeraj sem kupil Audi RS 5.2 (čisto sem nor na nemške avtomobile), malce sem ga prej preizkusil in je lepo dosegel tja do 320 Km na Le Mans (RS8 4.2 v arcade doseže tam do 305km) , kasneje sem ga malce predelal do 545 Hp in zdaj avto nikakor ne pride več čez 300km,v bistvu bi šel ampak občutek je takšni kod da ima nekakšno blokado oz kot da rabi dodatno 7 prestavo.

In še to kako naj naredim tisto progo pri special events z lotusom na top gear stezi, avto je kot na ledu( k vrago z to britansko kripo :kngt:) . Mogoče je problem da igram z gamepadom, ker so volani preprosto predragi.

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...

Pozdravljeni,sem nov na forumu.

Imam eno vprašanje.

PS3 ne bere CD jev.Popravljat ga ne bom dal,novega tud ne bi kupil.

Zdaj pa vprašanje,z PS store bi si potegnil GT5,ampak nimam računa (imam samo slovenskega)to pa ne gre.Če mi kolega ,ki ima račun dol potegne na moj PS GT5,bom lahko jaz to potem igral isto kot da imam na CD ju,ne bo imelo nobene povezave z mojim nedelujočim PS3.Bom potem lahko dejansko igral od tam ,ko sem končal,bom lahko preko neta isto igral,posodabljal PS3 isto,.........

Pa še to,tudi kolega nimam ,ki bi mi to naredil,seveda bi igro plačal,tisti ,ki bi se žrtvoval.Pa še povezava mora biti hitra,ker igra le ima 18 Gb.Je kdo za??

Sem pa iz Hoč(okolica MB ja)

Hvala za odgovore,ter lep pozdrav.

Pero

Link to comment

Torej iz te moke tud ne bo kruha,bemti,.....jezn sm,....

Ne morem verjet,da sem si PS kupil samo zaradi GT5,v 3,5 letih od kar ga imam nisem igral skoraj nič,GT5P sem prišel do konca,GT5 sem prišel na 40%,zmes pa sem še igral kakih 40 ur ostalih iger in to je to,pol pa mi crkne.SHIT.

Torej se lahko poslovim od legende GT5,ker novega PS ja si ne bom kupil,zaradi ene igre.Na žalost.

Hvala,ter lep pozdrav

Link to comment

Heh, Perobmw, poznam feeling, sem bil na istem. NAbavil PS3 prvenstveno zaradi kakega BR filma in da se spravim na GT 5, ko pride ven. Igral špile zeeeelo poredko in mesec pred izzidom GT5 mi je šel laser... Vendar nisem obupal - nabavil sem nov laser, ki me je s poštnino vred prišel cca 43€ in stvar popravil sam. Sploh ni težko. Zdajle že cel teden veselo nabijam GT...:ura1:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.