Skoči na vsebino

Včeraj kupljen PSP


Anna

Priporočene objave

Že na začetku se opravičujem za nowo temo ki je morda že tukaj :bowdown: :bowdown:

naložila sem full muzke na psp pa tudi video je šlo gor, clo en film :lol: potem pa sem ugotovila da je na psp-ju tudi skype. no da nebom zaj preveč goworila, internet mi povzroča preglavice.

sem že vse probala pa ne gre, nazadnje pa mi piše pod internet browser ---> enter your 4-digit password! :annoyed: :annoyed:

kaj bi to lahko bilo??? če pa dam change password pa karkoli vpišem je INKOREKT!! :puppy:

SSID,WEP,WPA kje to najdem za vpis?

še 1x se opravičujem za odprto temo in sem v upanju pomoči da se vse uredi.

thnx

Anna xoxo

ps: Moj psp je PSP 3004

Link to comment

Glede te kode. Ali se ti to pokaže takoj, ko klikneš na Internet browser?

Vsaj jaz te kode na začetku nisem imel, in sem si jo moral omogočiti sam. Izgleda, da si si jo tudi ti, in se je ne spomniš.

SSID, WEP, WPA to pa so zaščite omrežja, vtipkaš pa ko greš v Internet Browser, pa v meniju Select connection greš pod [New Connection], pa scan. Tam izbereš tvoje omrežje, in po nekaj korakih pa izbereš katero zaščito omrežja uporabljaš, nato pa vpišeš kodo.

upam da ti je kaj pomagalo.

klima94.jpg

Haaloooooo-oo-oo-oo-ooo

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.