Skoči na vsebino

[Uradna tema] CoD: Black Ops


TriGGer

Priporočene objave

  • Odgovorov 109
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

  • 2 tednov kasneje...

HAAH ena novica.

Baje je en tip u ALABAMI u ZDA pred dvem dnem ukradu kopije BO ko so že kopiral. Pa je enmu tipu prodal za 200dolarjev da naj bi uploadal na net pa je uzeu igrco zdej jo pa že igra. U so spet naci zombiji pa mutiplayer map je 10-15 tm nek.

Link to comment

Hehehe .... Samotar, ne moreš verjet, kakšen užitek je po enem letu spet prijet plošček v roko. Ufff ....

Ja, kupil sem novo konzolo Slim Arcade (brez diska in slušalk ... disk bom ziher enkrat dokupil), nabavit sem moral še igro COD WOW, danes pa sem si uspešno downloadal še vse tri Map Packe, ki sem jih že pred letom kupil na Live portalu.

Motor po 15000 kilometrih letos lepo počiva .... čez zimo pa bom si čas do naslednje moto sezone krajšal z konzolo.

Let's Go !!

SKALEC.jpg
Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Če te tak vse moti, jamraš ko neka stara oma ko ma kolke obrabljene, sploh ne igraj tega ali pa igraj z tistimi ki jih poznaš, če pa nimaš kolegov pa maš opcijo igrat multiplayer z boti verjetno v offline načinu...COD serija je že dolgo brezvezna, igralnost ima super ampak je premalo map, preveč noobov, to ti dam prav da te da v igro z tebi enakimi ampak ti časi so mimo, vse je na mase narejeno, isto se dogaja z Halo, ko ni nič posebnega...Vse je že razvlečeno kot listnato testo, včasih si čakal na igre po 3-4 leta da je končno izšla, zdaj čakaš mogoče leto dni da pride novi Assassins Creed 65 al kolk, vse je isto samo da ma malo bolj rdečo ruto na glavi pa en butl več za tabo po strehi laufa, al pa da pride novi klic dolžnosti ki je isti ko tistih 20 pred tem samo da ima 2 orožja manj pa 3 bombe več pa 10 let prej se dogaja, al pa da pride novi halo da bo svet rešen že 26 krat itd. Ni več inovativnosti v igrah, redko kdaj pride neki masterpiece kot je Alan Wake, Uncharted, Red Dead Redemption ipd...Samo vprašanje časa je kdaj se bo isto začelo dogajat z temi igrami...Hočem povedat to da se vse spreminja na slabše, ne samo v igrah ampak po celem svetu in to že traja nekaj časa, ljudje postajajo bolj butasti kot pa takrat ko so čarovnice zažigali...Ali igraš to kaj ti je ponujeno al pa nič...

xXTrustN1Xx.png

Link to comment

Kolk jaz vem se ta trueskill metoda ne uporablja več, vsaj v menijih je ni več za videt. Pa še tolk zakomplicirana je, da rabiš kako diplomo iz matematike da jo razumeš. CoD ima itak ta trotlziher sistem, kjer dobiš višji rank ne glede na tvoj skill. Če si slab boš pač igral x krat bolj dolgo in boš na koncu ravno tako na istem. Halo Reach ima zdaj tudi nekaj podobnega, a se tam vsaj potrudijo najt približno iste nasprotnike, da igra ni preveč one-sided.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

včeraj sem prvič začela z multiplayerjem. ponavadi, ko dobim igro, najprej končam single player in grem potem na multiplayer, tukaj pa sem si rekla "let's try my luck"

mislim, da bom morala še veliko vaditi (rabim boljše reflekse, ker preden pritisnem na sprožilec, me nasprotnik že ubije) vendar mi je mp pri bad company 2 bolj všeč. tam mi je všeč team work tukaj ga pa ni ali pa jaz nimam pojma (to je čist možn :D ). še zmeraj bom igrala igro, ker želim malo napredovati po ranku. moti me, da dodatne stvari ne dobiš glede na to, kako napreduješ po ranku ampak rabiš posebne točke.

lahko je moja internetna povezava slaba, vendar me je včeraj kar parkrat vrglo ven iz igre ali pa se ni hotel povezati. je imel še kdo to težavo? :headscratch:

sem videla, da je par mojih xbox friendov igralo MP. me je mikalo, da bi šla v njihovo igro, pa sem si premislila :D

pa še to, sem šla potem igrat single player. in se mi zdi, da sem ubila Castra z "headshot" vendar se mi achievement ni odklenil. bug?

Urejano od mistress3riple

mistress3riple.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.