Skoči na vsebino

[Uradna tema] CoD: Black Ops


TriGGer

Priporočene objave

  • Odgovorov 109
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Sej ti ne zamerim. Razumel bi takrat, ko bi imel za sabo že toliko in toliko preigranega časa v vsaki od iger v CoD seriji, da bi videl, da je vse skupaj ena velika kopija in da dejanski cilj razvijalcev ni narediti čim boljšo igro ampak nagrebsti čim več denarja s čim manj vloženega truda. Sej po eni strani jih razumem, zakaj bi spreminjal neko formulo, če pa kao dela in po štirih letih še vedno prinaša kupe denarja. Ja folk bi se moral zbudit in se spomnit, da je prejšnje leto že kupil nek podoben špil, hkrati pa je plačal 1200 pik za pet map, od tega dve reciklirani in da bo zdaj vse to dejansko vrgel stran samo zato, da bo prostor za nov naslov, ki to sploh ni. Kaj pa je bilo tako narobe z MW2, da ga je bilo treba zamenjat? Če ne bi bilo Black Ops bi vsi še naprej igrali MW2 - pravzaprav je bil že CoD 4 na nivoju in jaz bi bil povsem zadovoljen s par novimi mapami in orožji vsake toliko časa, ampak to pač ne prinese v prašička mastnih miljonov, zato pa ožemajo ljudi vsako leto z novim naslovom in precenjenimi mapami.

Sej ne rečem, čisto možno je, da je to tvoj prvi Call of Duty na xboxu in normalno, da bi ga rad igral, ampak vem za ljudi, ki točno pašejo v zgornji okvir in takih je še ogromno. Mogoče se ti to zdi malo smešno, ampak ko boš ti čez štiri leta tuhtal, če bi zapravil xx€ za Call of Duty 12 boš vedel o čem govorim.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Torej se tega sploh ne splača kupiti?

Bilo bi boljše, da bi imeli eno igro, ki bi ji potem dodajali samo dodatke, ne pa da bi iz tega naredili celo igro. Za Single player je to dobro, MP pa naj pustijo pri miru, da bodo ga lahko vsi igrali, ne glede katero verzijo igre imajo . Npr. Od CoDMW" naprej.

klima94.jpg

Haaloooooo-oo-oo-oo-ooo

Link to comment

Odločitev je itak tvoja, jaz samo moje mnenje podajam. Če še nisi igral CoDa na xboxu je zdaj čas as good as ever. Govorim pa za tiste, ki so v štirih letih kupili vse štiri nove, zraven pa še vse mape in vse kar pač spada zraven. Sej tudi to je na koncu njihova odločitev, samo meni se to zdi nesmiselno. Približno tako, kot da bi vsako leto kupil novo Fifo ali pač kero koli drugo športno igro, ki izhaja redno vsako leto. Tudi tam bi lahko izdali letni plačljiv update, ki bi ti posodobil postave, malo spremenil gameplay ipd. Ampak je pač bolj profitabilno, da malo spremenijo špil in ga potem prodajajo za 60€, hkrati pa še ogromno zaslužijo z dodatki.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

men je black ops kul sam k sm špilu mw2 se mi zdelo ko da sem ves polit z wd-40 gameplay je bil hitr. takoj si lahko ubil vsazga al pa če so te ubil si se ful hitr respawnu in bil takoj v akciji Pr black ops-u pa se mi zdi da sem prelit z medom, sj vem na ne morš šprintat z sniperco u real lajfu sam to je itak špil. pa še perki se mi zdijo dost neuporabni :/ ninja perk pa v bistvu sam za okras. :(

Link to comment

Deafult perki so res bolj tak tak, šele ko nardiš Pro dobiš kako kul lastnost. Zanimiv mi je hacker pro, ki ti da možnost da shekaš sovražnikovo opremo in potem uporabljaš kot svojo, brez da bi sovražnik opazil. Polega tega pa s tem perkom, lahko vzameš vsebino sovražnikovega care paketa in jo nadomestiš z booby trapom. :D

Rubuz.png%5D
Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.