Skoči na vsebino

[Uradna tema] CoD: Black Ops


TriGGer

Priporočene objave

Ni ravno zastarel, baje je še vedno druga najbolj igrana streljačina, takoj za Black Ops. Ne vem zakaj vsi takoj mislijo, da je špil star, ko pride naslednji del, ki se sploh bistveno ne razlikuje od prejšnjega. V glavnem še vedno boš takoj dobil igre, ker sam špil nekega močnega matchmaking sistema pač nima.

Primerjat igralnosti ravno ne morem, ker BO še nisem igral, lahko pa ti povem, da če hočeš dobro igralnost raje nekje poišči CoD 4 ali pa kak Halo. Tam vsaj veš kdo in kaj te je ubil, medtem ko pri MW2 je pa vse totalno random. V glavnem, če veš kaj delaš, boš umiral, če ne veš boš umiral pa še malo bolj.

NitroBlast90.jpg

Link to comment
  • Odgovorov 109
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

vbistvo vse pride do osebnega mnenja. jst mislim da je black ops sranje, ampak jih večina zej to igra. Igra je zglitchana na polno, večkrat zašteka, itd.. v multiplayerju so naredil neka inovacij ( vager matches, osebne nastavitve puške pa karakterja ) drugače pa neki novih stvari ne vidim. seveda mw2 ima spec ops, BO pa zombije... vse ti pride do tega katere mape so ti boljše in pa s katerimi pišami bi rad igral...

TehClovek30.jpg

Link to comment
Ni ravno zastarel, baje je še vedno druga najbolj igrana streljačina, takoj za Black Ops. Ne vem zakaj vsi takoj mislijo, da je špil star, ko pride naslednji del, ki se sploh bistveno ne razlikuje od prejšnjega. V glavnem še vedno boš takoj dobil igre, ker sam špil nekega močnega matchmaking sistema pač nima.

Primerjat igralnosti ravno ne morem, ker BO še nisem igral, lahko pa ti povem, da če hočeš dobro igralnost raje nekje poišči CoD 4 ali pa kak Halo. Tam vsaj veš kdo in kaj te je ubil, medtem ko pri MW2 je pa vse totalno random. V glavnem, če veš kaj delaš, boš umiral, če ne veš boš umiral pa še malo bolj.

Zato sem pa tudi dal zastrel pod narekovaje, saj je je igra stara komaj leto dni :) Priznam pa, da me možnosti osebne nastavitve pušk in karakterja precej vlečeta..glede map pa nimam pojma, saj nisem igral, ne ene in ne druge, preko neta.

Link to comment

Če že moreš kupit CoD kupi raje Black Ops, če ne druga vsaj zaradi vseh Slovencev, ki ga igrajo. Vse ostalo so itak detajli in če imaš namen igrat multiplayer je BO po moje boljša opcija. Igralnost je pri obeh podobno slaba, sicer pa če si relativno nov v temu ti bo itak vseeno. Noobtubov, raket in podobnega sranja je za vse dovolj.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Iskreno povedano nisem nikoli maral COD franšize. Ko so drugi drkali cod in cod2 prek neta, sem jaz igral battlefield 1942 in bf2 ter css. Verjetno podlegam hypu zadnje čase...kaj pa vem. Trenutno igram sicer BC2 in mi je odlična.

Sem se pa malo uštel prej, sem igral MF2 in takisto BO ampak split screen varianto s kolegi. Je dokaj zabavno, ampak mape pa mi niso bile pri niti enem nekaj posebnega.

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...

Pozna kdo kako drugo rešitev za Item isn't available from your current location?? Npr. v WoW si lepo spremenu naslov in lahko si uporabu Recruit a Friend...

Kupu sm si 2100 točk, pa jih ne morem porabit.

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • Pred 1 mesecem ...

Jao, ti Call of Dutyji... Zgleda da vsi ljudje samo še na take useless neverjetne kille ciljajo, zato pa so potem v enem timu šestih vsaj trije sniperji, ki mislijo da je njihov sniper nekako hitrejši od mojega mitraljeza. Ne vem, a se tem ljudem res da biti konstantno globoko negativen, ob tem pa ne mislit na vse ostale, ki se mogoče celo trudijo zmagat.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Snajperjev je pa v CoD:BO tako malo, da jih moreš že prav iskat. Večji problem so noobi ki špila dejansko ne znajo igrat in če igraš multi sam (brez kolegov iz xboxa/psn-ja) skoz pizdiš ker se ti zdi, da si edini ki igra in hoče zmagat. Ko se nas pa par kolegov dobi v isti ekipi, pa je zmaga skoraj zagotovljena.

Rubuz.png%5D
Link to comment

Ej poglej js sm se do 15. prestiža zelo trudil za zmage... ponavadi smo s prijatelji nanizali med 50 in 60 zmag preden smo bili spet poraženi, ker pa smo igrali skoraj izključno Hardcore Headquarters mi je malo škoda, da v statistiki ni zabeleženo kolikokrat je kdo zavzemal in branil, pa nima veze... sedaj sem 15. pristiž in malo probavam tudi druge stvari... odklepam perke igram z različnimi orožji(tudi z snajpami) in probavam narediti kakšen zanimiv kill da mi ni dolgčas ;) ponavadi sicer ko je igra že odločena ali pa ko igram sam... tebe TriGGer sicer se nisem videl da bi kdaj z nami igral COD... kdaj se nam pridruži pa boš videl kako igramo (DeJviD SLO) ;)

Link to comment

Sem igral CoD 4 in MW2 dokler niso vsi ostali kupili BO, meni pa se res ni dalo kupovat iste igre še tretjič. Sicer pa mi tudi HC načini niso najbolj všeč, tam v bistvu manjka polovica featurjev, večina pušk pa sploh zgubi svoj karakter. Že odsotnost radarja in vseh z njim povezanih stvari se mi zdi vrhunski fail, poleg tega je pa itak vseeno kakšno moč ima neka puška, ker vse večinoma ubijejo z dvema, tremi šusi. Sniperji so torej še bolj nepotrebni kot običajno. Pa ne mi govorit, da v normal načinu rabiš cel šaržer, da nekdo pade, ker ga lahko ravno tako ubiješ v pol sekunde, če le znaš dovolj dobro merit. Za BO sem sicer slišal, da zaradi odsotnosti stopping powerja traja malo bolj dolgo, ampak tudi tam se nihče ne bi smel pritoževat.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Eh trigger nimas blagega pojma... kje v hc manka polovica featurjev, kako puska izgubi svoj karakter, kaksna odsotnost radarja? Sniperji so prava redkost v tem spilu pa hvala bogu da nekoga takoj ubijes ce znas dobro merit... ni to smisel? Sory ampak ce je kaj tukaj fail so to tvoji komentarji pa brez zamere... drugic raje dejansko probaj spil preden pises bedarije

Link to comment

Problem je samo ta, da špil ni tako v kurcu kot ti vedno praviš da je. Nisem CoD fan da spregledam vse oderuške fore Activisona (zato tudi ne dajem 1200 pik za 5 map, ker se mi res zdi preveč saj za ta denar lahko dobim že hudo dober Arcade špil) in bedarije ki se znajo dogajat v multiju (včasih bedne povezave in probleme z partyem), nisem pa tudi hater in znam ob igranju uživat ker je špil zabaven in zelo igralen. Tako da si ponavadi kupim vsak CoD in ga igram z kolegi iz Live-a, ampak ga ne igram celo leto do naslednjega CoD, ampak vmes posežem tudi po drugih igrah...seveda tudi po direktni konkurenci CoDu (BF, MoH,...).

Morem pa priznat, da mi malo gre na živce folk ki ima CoD za bog in batino in kurcajo druge špile da so slabi češ da ni tak ko CoD, čeprav jim ne dajo niti priložnosti.

Rubuz.png%5D
Link to comment

Js sm preigrov vse igre v franšizi bf in moh tako da nisem en hejtr, ki ne da ostalim igram priložnosti, vendar dejstvo, da je cod postavil mejnik v streljačinah, ki ga ostali razvijacli, še posebej dice s svojimi oderuškimi distributerji ea ne morejo doseči, kaj šele preseči... o tem v katerih pogledih je ena igra boljša od druge se mi ne da pisati ker bi porabil celo stran... kar se pa tice 1200 pik za pet ma se tudi meni zdi prevec, vendar ce pogledas da pri bf in tudi drugje samo en kit za avatarja stane 400 pik se ti niti ne zdi tako drago, poleg tega ea za vsak spil izda veliko enih brezveznih dodatkov in modov, da te izžamejo kolikor je le mogoce.... naj mi kdo razlozi kaj je Medal of Honor™ Multiplayer Shortcut Pack za 800 pik, mislim res sramota, kot da ni ze to dovolj da so probali narediti hinrid med bf in cod pa so failali na celi crti! Drigace pa se veselim dne ko bo koncno kdo presegel cod, vendar sem 100% da to ne bo bf3 ;) mogoce novi ghost recon...

Aja pa se ena za triggerja in njegove osovražene cod snajperje... vsi ki smo igrali bf vemo kako je s snajperji v tem spilu...

Link to comment

Mnja... Po mojih izkušnjah je iskat dobrega sniperja približno tako, kot da bi iskal iglo v kupu sena, al kako že temu pravijo. Če si dober OK, potem streljaj in bodi koristen kolk češ. Problem se pojavi takrat, ko imaš v ekipi en kup sniperjev, ki mislijo da so oh in sploh najboljši in potem čepijo v kakem grmovju ali na stolpu - kot tale v filmčku - in celo igro čakajo na neke uber kille, ki jih večinokrat ni od nikoder. Medtem pa se morejo trije ostali v squadu spawnat na tem njegovem stolpičku in laufat čez celo mapo vsakokrat ko umrejo, ker pač on rabi material za nek youtube video. Pa prosim ne pozabite, da ta sniperjev kill konec koncev ni vreden nič več kot navaden assault rifle kill, za katerega ne rabiš nevemkake sreče in desetminutnega čepenja v grmu.

Ko smo že pri sniperjih... Vem, da večina vas zapriseženih CoD igralcev še ni intenzivno igrala Halo multiplayerja, zato najbrž ne veste kaj je potrebno za sledeče kille, lahko vam pa vseeno prilepim kak Top 10 sniper video. #2 se mi še posebej dopade.

>http://www.youtube.com/watch?v=szpkjyNoMlM

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.