Skoči na vsebino

[Uradna tema] CoD: Black Ops


TriGGer

Priporočene objave

Ea oderuški? Bi se strinjal če na drugi strani ne bi bil Activision.

Moram ti še zaploskati, saj je primerjava map packov z avatarji fantastična... Bravo, uspelo ti je!

Še matematično vprašanje: Kolikokrat gre 800pik v 60EUR?

Dan ko je kateri špil presegel CoD, pa se je zgodil pred dvanajstimi leti.

Urejano od Captain Obvious

KA ME HA ME HAAAAAA

Link to comment
  • Odgovorov 109
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Ej Captain Obvious kolk si biv ti pocen k si to pisov ker res tud enga stavka ne razumem res wtf... drugace pa ja... ea oderuski, oni so pred leti zaceli srat z cd-keyi, ki so ubili piratski multiplayer na pc, oni sedaj spet morijo z novimi cd-keyi na konzolah ter jih prodajajo na live, ker bi radi preprecili second hand izmenjavo iger, skoraj vsak nihov spil, ki ga izdajo je poln buggov, nedodelan in vsakic se govori samo kako bi bil lahko bolsi... pac jih to ne briga samo da cimprej izide in se zacne delati nadaljevanje, pac vse za denar... o tej temi bi lahko napisal cel clanek pa se mi neda vec kregat pac vsak ima svoj okus in naj igra kar mu pase... trigge, nekaj jokas cez snajperje potem pa iz obcudovanja lepis kle top 10 halo snajper kille res mi tvoja logika ni jasna, sem pa pogruntov, da ponavadi taki noobi, ki jih pri cod vsi ownajo ponavadi presedlajo na igre kot so halo, bf in gow, aja pa se danes sem opazil da pri halo ponujajo 3 mape za 800 pik ;)

Link to comment

A si šel pogledat mojo statistiko? Morem se prav zadrževat da ne pišem komentarjev, podobnih tvojim, ker bi potem izpadel tumast. Zdaj te bom prav dodal na friendlisto, da si boš lahko pogledal statse v MW2 in CoD4. Potem pa piši in obtožuj kolk hočeš. Aja, act fast, ker te bom v roku 24 ur najbrž zbrisal.

Pa ne šimfat Kapitana Očitnega, ker ti bo summonal bratrance na avto. Če nimaš avta pa na mtko.

Urejano od TriGGer

NitroBlast90.jpg

Link to comment
ea oderuski, oni so pred leti zaceli srat z cd-keyi, ki so ubili piratski multiplayer na pc, oni sedaj spet morijo z novimi cd-keyi na konzolah ter jih prodajajo na live, ker bi radi preprecili second hand izmenjavo iger, skoraj vsak nihov spil, ki ga izdajo je poln buggov, nedodelan in vsakic se govori samo kako bi bil lahko bolsi... pac jih to ne briga samo da cimprej izide in se zacne delati nadaljevanje, pac vse za denar...

Stari, pa kako lahko v enem postu napišeš tok bedarij? (pa še quotal nisem vseh)

Kaki prasci so, da ubijejo piratski multiplayer, ane. Mater jim, zakaj se raje ne nagnejo, in čakajo kdaj jim ga bojo pirati zarili v rit. Kako lahko trezen (ali pijan, ali mrtev) pizdiš nad tem? A tebi je samoumevno, da delo ljudi ki prav tako kot tvoja mama za šalterjem banke/mercatorja/random firme pirati vzamejo za samoumevnega? (pa ne osebno vzet tega s tvojo mamo, veš kaj mislim) Ker meni se ne in čeprav večkrat kaj spizdim (špilov sicer ne, ampak je ostalega dovolj), mi ni vedno vseeno, in večkrat kakšen evro ali dva namenim proizvajalcem. Pa ne mi o pogoltnih založnikih, ker tko pač je, in tudi mercator ti na izdelke nabije 60% maržo, pa vseeno kupuješ pri njih.

Enako pa velja tudi za second hand izmenjavo - trgovine noro služijo na račun teh second hand iger in med tem ko razvijalec nima nič od tega oni mirno prodajajo rabljen špil za 10€ pod ceno novega, pri katerem imajo več kot 50% zaslužka (večkrat je ta cifra okoli 80%). Hvala bogu za ta project 10$, je bil že čas. Tako se bodo sčasoma tudi cene rabljenih iger zmanjšale, btw.

Glede bugov se ne strinjam, call of duty-ji so pa res igre, ki so precej zloščene. Tu pa tam se seveda pojavljajo bugi, ampak mislim da COD tu kar se tega tiče ne izstopa med ostalimi hi-end naslovi.

Strinjam pa se, da je ta poplava s COD presegla vse meje zdravega okusa, in čeprav so igre dobre, se od štirke ni spremenilo praktično nič (razen kakšen dodatek/odvzem perka). In da se mi ljudje, ki to še vedno fanatično kupujejo kar malo smilijo.

Urejano od Arey
Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.