Skoči na vsebino

zbrisana datoteka v PSP , prosim pomagajte!!!


sonn

Priporočene objave

pozdravljeni.

Ko sem nalagou igre na PSP, sem po nesreči zbrisou pomembno datoteko na PSP-ju , in zdej ko ga prižgem mi napise

setting information is corrupted. Press the O button to repair and restore default settings!

Vendar sem prtisnu O pa nič. zdej pa prosim če mi lahko kdo pomaga kero datoteko sem ponesreči zbrisou?

Imam samo EBOOT.PBP datoteko.

že vnaprej hvala lepa za odgovor

Link to comment

zej si že mende ugotovo.. ne ti nis zbriso pomembne datoteke. ti si zbriso datoteko za frimeware..

drgače pa kartico formatiraj, pa pol probaj.. čene pa maš brickan psp...

al pa probaj dat še na kartico najnovejš frimeware.. mogoče bo prek tistega delal restoring.. am ja drugače pa eboot.pbp je sam datoteka za zagon.. pri kerem programu si zbriso tiste datoteke...

TehClovek30.jpg

Link to comment

3004, verz. 5.33

Ne k ga przgem se mi moder zaslon pokaže in napiše ::setting information is corrupted. Press the O button to repair and restore default settings!

In ne morem nc druzga vec narest ne prtisnt, zmer eno in isto..

k dam pa na usb na računalnik da bi prav not prsu u psp pa mi sploh ne pokaže na računalniku naprave.

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

omg.. lahk bi novo temo odpr za to.. šele zej sn vido da drug človek piše..

ja tist fajl daš na memmory kartico pod psp>game... no sej tist poglej, sej dobiš zram tistega navodila...

za 5.50 da dol potegneš en fajl, zej nevem končnice, pa ga preimenuješ "eboot.pbp" mislm da je pbp nisn prepričan..

pol pa greš na psp pod Games pa ti bo najdlo 5.50 Update.

TehClovek30.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.