Skoči na vsebino

XBOX360 slim povezava na internet.


foree

Priporočene objave

Lp

Prosil bi za pomoč in sicer kupil sem xbox360 slim in ko ga skušam povezat na internet mi neuspe. Imam siol trio, modem Sinope568+. Poskušal sem povezat preko routerja in ni slo vspostavu sem wireless in tudi ni slo in signal je bil dober vedno mi da eror, da je problem z DNS in sm jih poskušal tudi ročno nastavit vendar negre. Mi pa deluje xbox live če se direktno povezem z modemam.

Hvala za pomoč

Link to comment

Priklopi xbox v router, pusti vse nastavitve v default, nič ne spreminjaj in počakaj do jutri. Ponavadi se zgodi, da se mora IP resetirat/nastavit/whatever in to bi naj trajalo en dan. V glavnem nič ne delaj, samo počakaj nekaj časa in problem bi se moral rešit sam.

Je pa tema za vprašanja že med stickyji, ni potrebno odpirat novih.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Prnam ne vem ker modem je k so ravno zamenjal (neki čist novga pa luštnga) tko da še v nastavitve nism nč šel (smo pri sijolu :no_no: ). Mam ga pa povezanega z ruterjem od TP-Linka, na ruterju je pa skonfiguriran samo wireless (tako da se ruter sam poveže na internet, pa kar se da je na automatiko naštiman pa default use, še zaklenen ni ker itak živimo na podeželju pa nimamo sosedov).

Uglavnem, pol mam PC (wireless kartica od TP-Linka) povezan prek brezžičja na router, Xbox mam pa priklopljen na ethernet port na matični (v windovsih mam poklukan da delim internet ostalim povezavam), na xboxu pa vse default (isto na kompu). pa dela :P

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.