Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Team Meat (ne) razkrije omejitve velikosti na 3DSjevem eShopu


SlashSpeed

Priporočene objave

  • vrhovni

ROFL :lol

-----------------------

Kolikor sem uspel razbrat naj bi izšel novi Mario v 2D za 3DS prihodnje leto, najpozneje do marca.

Although there is no logo here, we are planning to release a totally new side-scrolling action Super Mario in 2D as a key title for the Nintendo 3DS in the next fiscal year.

Je pa to omenjeno v napovedniku iger za to leto.

http://www.nintendo.co.jp/ir/en/library/events/120127/03.html

Urejano od japanboy

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

Engadget je naredil zelo dober test 3DS dodatka: Circle Pad Pro

plusi: :thumbsup:

  • dodatna gobica
  • dodatni gumb
  • podaljšano delovanje baterije
  • boljši oprijem v primeru velikih rok
  • izboljšana igralna izkušnja

minusi: :thumbsdown:

  • frankenštajn dizajn dodatka
  • izguba mobilnosti zaradi velikosti
  • nedostopnost slota za igre/wifi stikala/pisala
  • kompatibilnost le z določenimi igrami
  • samo v črni barvi

post-803-14477101472_thumb.jpg

Priložena je AAA baterija in pasek.

post-803-144771014723_thumb.jpg

Debel dodatek za majhno konzolo.

Zame trenutno definitivno več plusov kot minusov, tako da komaj čakam da zadevo preizkusim. :yes:

Galerija slik!

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Počasi na eShop kapljajo polne verzije GBA in NES iger, ki so bile na voljo ambasadorjem. Nazadnje je bil posodobljen Super Mario Bros. Posodobitve preverite v nastavitvah na eShopu, kjer imate software, ki ste ga že dolpotegnili. Dodali so nove opcije shranjevanja položajev, posodobljeni so bili meniji, ikona v glavnem meniju konzole itd.

Link to comment

3DS je najbolje prodajana konzola na Japonskem v zgodovini. Tudi drugod po svetu jim ne gre nič slabše. Hudo.

Prodajne številke preteklega tedna, JAP:

Nintendo 3DS: 67,558

PlayStation 3: 22,002

PSP: 15,860

PlayStation Vita: 13,939

Wii: 8,206

Nintendo DS: 1,608

PlayStation 2: 1,239

Xbox 360: 1,139

Link to comment
  • vrhovni

Uf, uf, izgleda fantastično. Sicer moram odigrati še Ocarina of Time. Dobil sem jo prejšnji teden ampak zaenkrat se je še nisem lotil.

Glede te nove Zelde pa, a ni bilo nekaj rečeno, da naj bi prišli dve Zeldi za 3DS Fire & Ice. Vsaj tako je bilo nekaj govoric. A najbrž bo ostalo zgolj pri njih. Sicer pa tole obeta a najbrž pred koncem leta ne bo zunaj oz. bo verjetno zunaj takrat kot novi Mario, torej prihodnje leto enkrat.

10573384652.png

Link to comment

Te moram malo razočarati, gre za fan-art in ne uradno podobo škatle. Je pa čudovita. :D Brez skrbi, remake MM prihaja, vendar po besedah Aonume ne pred novo 3DS Zeldo. Rekli so, da bi najprej nadaljevali z nečim povsem novim, kasneje pa bi sledile predelave.

Oglasil se je tudi Miyamoto in spregovoril o tem, da se bodo lotili predelave ALTTP in še katere od 2D Zeld, ki bodo na voljo na eShopu.

Tisti Fire & Ice je bil na žalost mesece star fake. Je pa nova igra v delu, žal je to tudi vse, kar je znanega. Od letošnjega E3-ja si veliko obetam. :beer:

OoT je epski. Če ga še nisi igral, čimprej poženi 3DS. Ne bo ti žal. Na desetine ur čistega užitka.

Urejano od Link
Link to comment
  • vrhovni

Verjamem, ma bom moral počakat še kak teden, ker delam ta teden in enostavno ob ritmu, ki ga imam ne morem nič z igrami. :| Bom moral počakati do drugega tedna enkrat.

Mam pa vprašanje glede Nintendo zvezdic. A mogoče kdo kaj ve če imajo kakšno omejitev glede tega do kdaj so unovčljive? Ker nekaj sem ko sem prepisoval kode videl da imajo omejen rok trajanja, zdaj pa tega ne najdem več in me skrbi da mi ne bi slučajno pretekle.

EDIT: Nevermind. Našel. Nahaja se v profilu. :banghead:

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

Tega pa nisem vedel, da bo konferenca. No glede na to da zadnje čase bolj ko ne nimam časa, bo dobrodošlo tudi kakšna informacija tule na forumu v tej temi ali pa kot novička. Vsekakor se priporočam za kak info o prihajajočih igrah ali pa datumih za release le teh. :)

O roku trajanja pa, sem videl ja, bom enkrat do konca meseca jih redeemal. :)

EDIT: Nič ne bo s konferenco. Bom na šihtu takrat.

Urejano od japanboy

10573384652.png

Link to comment

Next months issue of Nintendo Power will reportedly contain information about a yet to be announced game.

“There will be no fooling around when it comes to our April issue. We’ll have the final word on Kid Icarus: Uprising and Xenoblade Chronicles in our full reviews, and get an exclusive whiff of a top-secret title that promises to make your head spin”.
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.