Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Team Meat (ne) razkrije omejitve velikosti na 3DSjevem eShopu


SlashSpeed

Priporočene objave

Tekom današnjega dne.

Nintendo Video is a service that allows 3DS users to watch video content on their 3DS systems. This service – available starting from July 13th – includes cartoons, documentaries, among others. Nintendo Video is freely available as a download in the Nintendo eShop and provides access to new and exclusive videos in both 2D and 3D.

Nintendo Video is able to automatically download content via SpotPass. Videos will then be shown in the HOME menu of the console. Saved for a limited period of time, the video content can be watched as often as the user wants to. To ensure SpotPass access, Nintendo teamed up with various European HotSpot providers, but even local WLAN networks can be used.

Content includes:

- selected episodes of Oscar’s Oasis (TeamTO & TUBA) – for the first time completely in 3D

- Magic Tricks (D4D)

- country-exclusive content [Germany: ZDF.Archive with 3D documentaries about the Great Wall of China or Taj Mahal; videos of the Fantastische 4 tour]

Coming soon:

- movie trailers

- classic concerts

- animations for children

- and much more

Urejano od Link
Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Sem vedel, da ne bo dolgo trajalo. Yeah! :D

http://www.zeldainformer.com/2011/07/more-skyward-sword-aonuma-interview-details.html

After playing Ocarina of Time 3D, the next question that comes to mind is: Will we get a Majora's Mask remake next?

Would you like to play such a remake?

Well, Yes!

It's been 13 years since Ocarina of Time was originally released, and one of the big things that we made this remake possible was that there was an outpour of emotions from people who said they would like to see this game done. We said we could do it in 3D, so we did. I think certainly if there was a similar output of emotion and clamor from fans for a remake of Majora's Mask, it wouldn't be an utter impossibility.

Thinking on it now, having a handheld Majora's Mask where you could kind of just set things down on your own time - close it, set it aside and come back to it later - might be a game play element some fans will actually take to and might really appreciate. Especially considering how you really had to rush through the original game, in a sense.

original.jpg

Link to comment

Če imate koga, ki leti okoli, na Londonskem letališču Stansted (HMV) imajo 3DS po 158funtov, kupil včeraj... za mularijo, me kar nekam ne mika in ne navduši, mule pa vriskajo od veselja... Nintendogs + ...., drugače ga na cesti prodajajo po 200funtov skupaj z eno igro, npr. Zeldo.

BessieSABU.png

Link to comment

Ni potrebe, ker je danes Nintendo uradno najavil, da z 12. avgustom znižujejo cene po celem svetu. V Ameriki bo tako nova cena 169.95$ (prej 249$), v Avstraliji 249.95$ (prej 349.95$) in na Japonskem 15000Y namesto 25000Y.

Za Evropo v tem trenutku še ni podatkov, bodo pa prav tako rezali cene, skoraj zagotovo bo stal pod 200€.

Da ne bomo tisti, ki smo konzolo kupili že prej, žalostni, se nam bo Nintendo odkupil z dvajsetimi (20) igrami, ki jih bomo lahko zastonj dobili na eShopu in sicer gre za 10 NES Virtual Console iger in pa 10 GBA iger, kar je hkrati tudi napoved NES in GBA iger na eShopu. Mednje spadajo Yoshi’s Island: Super Mario Advance 3, Mario Kart: Super Circuit, Metroid Fusion, WarioWare Inc.: Minigame Mania in Mario vs. Donkey Kong. Sem zadovoljen!

Uradno je bilo tudi potrjeno, da bomo novega Super Mario 3D deležni novembra, Mario Kart 7 (uradno ime za novi MK) pa bo na police prispel koncem leta, torej decembra. Še bo luštno.

Urejano od Link
Link to comment

V bistvu ravnokar berem, da naj bi bilo že kar potrjeno, da bo cena padla za tretjino, torej za približno 80€. Poleg tega mi ogromno pomeni, da lahko v primeru težav konzolo odnesem v najbližjo trgovino. Če bi jo kupil/naročil v UK, bi bilo precej težje. Igre vedno kupujem v tujini, konzol nikoli, Murphy me nima preveč rad.

Link to comment
  • vrhovni

Haha, kul. Mislim, še vedno ga ne bom nabavil, ker razen OoT še vedno nima špila, ki bi me zanimal, je pa vseeno dobrodošlo znižanje. Se je malo usral Nintendo, ko se prodaja precej slabo .. ampak ne vem no, jaz bi ga nabavil tudi pri 250€, če bi imel 3+ super špile, brez špilov me pa tudi pri 180€ ne zanima.

Link to comment

Res je iger praktično ni, mene moti še, da nimaš več profilov za igranje, da so igre regijsko zaklenjene in seveda, da je še tisto kar ti dodatno ponuja region locked (filmi npr), browser je dokaj nuporaben zaradi majhnosti ekrana... 3D efekt je pa bolj zaradi lepšega... aja pa posebne eshop kartice moraš imet, tiste za Wii ne delajo.

Aja potem so še malenkosti kot npr. Mii za profil je tisti, ki ga določiš in ga ne moreš zamenjati, razen, da ga popraviš, da bi pa lahko naredil novega in ga določil za profilnega, ne to bi bilo pa že preveč. Pa nekako se mi zdi, da se vse prepočasi nalaga... ok, mogoče sem, ga imel v roki le kako urico ali dve in še nisem igral nobene prave igre, ampak me vseeno ni preveč navdušil.

V Nintedogsih npr, je spet ena fora, ko se ti pojavi tipkovnica in vnos za besedilo pa nikjer kaj hoče od tebe otroc pa v jok foter pa :umn: aja pa da bi bila kaka opcija cancle al pa kej, neee, niti home gumb ne dela, samo power off LOL!

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment

Profilov za igranje, kaj si s tem mislil?

S tem, da je browser neuporaben, se niti najmanj ne strinjam. Na telefonu imam pol manjši ekran, kot je zgornji na 3DS-u in sem na njem brskal že neštetokrat, brez posebnih težav. 3D efekt je meni osebno čudovit, pridoda k vzdušju, velikokrat pa pride prav zaradi boljšega zaznavanja globine. Kartic ne uporabljam, ker je najcenejša 15€ oz. še več. Če plačaš s kreditno, lahko dodaš na račun manj denarja, kar mi bolj odgovarja. Glede nalaganja mi pa tudi ni jasno, ker nalaga precej hitro.

Igre pa, ja, trenutno še ni tistih najbolj pričakovanih, kar pa se bo tudi kmalu spremenilo.

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
Yoshiaki Koizumi, the director behind Super Mario 3D Land, has told the Official Nintendo Magazine that he would like to remake Super Mario Sunshine for the Nintendo 3DS. Koizumi also told the publication that he would love to see the majority of Zelda games remade as well as the Super Mario Galaxy series all in glorious 3D.

“I can say that I really would like to see a lot of those games that use 3D worlds on 2D display just so I could see what they look like in 3D and see what kind of different experiences people would have playing through them on a 3D display. So in that sense I would love to see Sunshine and both Galaxy games presented in 3D, and a lot of the Zelda [games] would be interesting too.”

:drool: :drool:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.