Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Team Meat (ne) razkrije omejitve velikosti na 3DSjevem eShopu


SlashSpeed

Priporočene objave

  • vrhovni

Igre ki bodo na voljo v Europi na dan izida:

Pilotwings Resort (Nintendo)

nintendogs + cats: Golden Retriever & New Friends (Nintendo)

nintendogs + cats: French Bulldog & New Friends (Nintendo)

nintendogs + cats: Toy Poodle & New Friends (Nintendo)

Super Street Fighter IV 3D Edition (Capcom / Distributed by Nintendo)

The Sims 3 (Electronic Arts)

PES 2011 3D – Pro Evolution Soccer (Konami Digital Entertainment)

LEGO Star Wars III The Clone Wars (LucasArts)

RIDGE RACER 3D (Namco Bandai)

Super Monkey Ball 3D (SEGA)

SAMURAI WARRIORS: Chronicles (TECMO KOEI)

Asphalt 3D (Ubisoft)

Tom Clancy's Ghost Recon Shadow Wars (Ubisoft)

Tom Clancy's Splinter Cell 3D (Ubisoft)

Rayman 3D (Ubisoft)

Več info tukaj: KLIK!

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Če si iz Slovenije in ga misliš imet, potem je res pametno, da prednaročiš, saj Nintendo pošilja samo 900.000 kosov v celotno Evropo.

Če mislite nabavljati v trgovinah, boste verjetno morali čakati na drugo pošiljko, saj koliko poznam Big Bang, bo ta na prvi dan ponudil vsega 20 3DSjev širom Slovenije.

Hkrati pa R4 preverjeno deluje (za tiste, ki vas to zanima):

http://static.youku.com/v1.0.0138/v/swf/qplayer.swf?VideoIDS=XMjQ2Njk4MjI0&embedid=NzEuMjE1LjEzOS4xMzACNjE2NzQ1NTYCd3d3LnI0aWRzbi5jb20CLw==&showAd=0

Urejano od Jumping Hero
Link to comment

Enako.

Mnogi se že pritožujejo na 3d efekt in bral sem en blog od tipa, ki pravi, da se ga je po 6 dneh naveličal in da je to efekt, ki ga ima več ali manj časa izključenega.

Je pa res, da so to šele začetki konzole in bo treba počakati na first party špile, ki bodo verjetno malo bolje izkoriščali 3d efekt, kot pa igre 3rd party developerjev.

Link to comment

Jst tud čakam še na 3DS lite. Zadeva sicer zgleda kar slastno, tud kot sam gadget. Samo me skrbi kako bo s 3D efektom, ko veliko ljudi toži o glavobolih in omotici ob uporabi tega efekta. Prav tako pa je tud library iger zaenkrat še mal bogi. Mebbe Rayman 3D, ma to je še vedno samo ena igra. Sploh mi pa gre v nos battery life. 2h gameplaya. Rly Nintendo?

Jackobi_SI.png

Link to comment

V bistvu ne moreš kriviti Nintenda, glede battery life. Napredka pri razvoju baterij že dolgo ni. Glede 3DSi-ja, ok, temeljite na tem, da je Nintendo izdal veliko verzij prvotnega DS-a. Vzemite v račun, da je 3DS iste velikosti kot DSi, tanjše/manjše ne bo šel, mogoče kvečjemu spin-off ala DSi XL. Pa tudi če izide i/Lite, uživajte v pozno 2012/2013 :gy:

Link to comment

Res nestrpno že čakam dan izida konzole, prejšnji DS sem prodal nekaj časa nazaj, izključno zaradi nove generacije.

BigBang ima dobro ponudbo, sem že razmišljal, če bi oddal prednaročilo, vendar sem izjemno skeptičen zaradi preteklih slabih izkušenj z njihovo trgovino. Predvsem, ko je treba reklamirati izdelek, saj ti konzole nočejo takoj zamenjati, vendar gre vedno na "popravilo", zaradi česar si lep čas brez vsega. To pa žal odpade. V Mullerju nisem nikoli imel težav, na licu mesta so mi zamenjali tako DS, kot tudi Xbox 360. Za to samo kapo dol.

Link to comment
Jst tud čakam še na 3DS lite. Zadeva sicer zgleda kar slastno, tud kot sam gadget. Samo me skrbi kako bo s 3D efektom, ko veliko ljudi toži o glavobolih in omotici ob uporabi tega efekta. Prav tako pa je tud library iger zaenkrat še mal bogi. Mebbe Rayman 3D, ma to je še vedno samo ena igra. Sploh mi pa gre v nos battery life. 2h gameplaya. Rly Nintendo?

Okoli dve uri (oziroma tri, če se prav spomnim) naj bi trajalo ob vklopljenem 3D efektu in po vsej verjetnosti, maksimalni osvetlitvi. Če to malce prilagodiš, se ta čas kar precej raztegne.

Žal mi je, ker ob izidu še ne bo na voljo Zelde OoT, ta pride šele junija. Pozdravljam pa GB in GBC igre, ter Nintendo classics naslove v eShopu. Tukaj je spet en minus, ker ni vključenih GBA iger, vendar se bo po moje tudi to v bližnji prihodnosti spremenilo. Res bi rad videl vse Zelde na kupu, po možnosti s 3D efektom in še kakšno novostjo. Mogoče celo WW! Sploh ker je letos 25. obletnica serije. :ura1:

Še na tole bodite pozorni, dokler se zadeva ne razjasni, pojavljajo se govorice, da naj bi konzola shranjevala loge v primeru uporabe flash kartic, zato bi se ob eni od naslednjih nadgradenj lahko zgodilo, da boste konzolo lahko uporabljali le še kot obtežilnik za papir.

Urejano od Link
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.