Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Team Meat (ne) razkrije omejitve velikosti na 3DSjevem eShopu


SlashSpeed

Priporočene objave

Pa saj je za Nintendo kar stalnica, da ni lunch titul ravno ogromno. Vendar sem pa še vseeno mnenja, da bi lahko prispevali več kot le dva naslova(Nintendogs + Cats, ki tbh niti ni ravno igra) in bi s tem verjetno precej bolj zrajcal množice. Vendar ja, če gledamo na dosedajšen uspeh v trgu prenostnih konzol zgleda, da vedo kaj delajo.

Drugače pa ja, danes sem se ustavil v Big Bangu v BTCju in zadevo malce preizkusil. Strički imajo zadevo v vitrini, zato radovednim priporočam, da se kar opogumijo in malce zatežijo zaposlenim. To se mi že v štartu zdi precej zgrešeno. Zdi se mi, da ne govorim samo zase, ko rečem, da pri takih testiranjih želim imet mir. Če pa poleg tebe še stoji striček in gleda, da zadeve ne pokvariš/zvaginiš, pa si ga že komaj upaš zadrževat in temeljito pretestirat sistem. Tako so moji prvi vtisi že malce pokvarjeni.

V glavnem, malce sem pregledal meni in sprobal Face raiders(damn, I just got the joke XD). Z samim prikazom 3D efekta nisem imel popolnoma nobenih težav, tudi sam kot v katerem sem lahko videl 3D efekt je bil precej širok, tako do sem nobenih problemov. Malce me je pa razočaral sam 3D efekt. Mord sem malce preveč pričakoval, mord pa niti nisem imel časa užiti zadevo.

Long story short, zadevo si bo treba še enkrat temeljito in v miru počekirat.

P. S

Zakaj za luleka nimajo nobenega špila v konzoli? Srsly, nič čudnega da Big Bangu tako slabo gre.

Jackobi_SI.png

Link to comment

Hahaha, izgleda, da v našem Big Bangu niso edini, ki ti dihajo za ovratnik, ko testiraš konzolo. Mene to izjemno moti. Naj me pusti samega, da v miru pregledam konzolo in vse njene funkcije, ne da stoji zraven in me gleda. Saj je ne bom pojedel.

Če bi imel mir, bi te 3D zagotovo navdušil.

Link to comment

ta big bang je itak katastrofa kar se promocije tice. vse nekaj zaklepajo in skrivajo, kot da bo zdaj nekdo vkradel nekaj, zraven vseh varnostnih sistemov in varnostnikov zraven. drugace pa nas bb v mb premore zgolj 2 3ds naslova in to sta sims 3 in lego star wars 3...res sramota, glede na to da je ze itak slab nabor launch spilov. naj si grejo malo v avstrijski ali italjanski mediamarkt pogledat...res da so cene evropske in tudi ni poceni tam, ampak so zalozeni do konca, najdes vse kar rabis in ne skrivajo stvari po vitrinah, ampak lahko vsako stvar posebej lepo v miru sprobas. tak se to dela po moje in potem tudi veliko vec prodajo, ne pa toti nasi nesposobnezi...pojma nimajo.

Glava666.jpg
Link to comment

OMG! Debut trailer za igro Resident Evil: Mercenaries 3D

Šlo bo v bistvu za remix stopenj iz Resident evil 4 in 5 na princip all action, no story. Podpiral bo tudi co-op način za dva igralca. Sedaj pa le upajmo, da ne bo manjek štorije pokvarilo izkušnjo, oziroma če bo sama akcija dovolj, da poteši naša zombie destruktivna nagnenja. Also, grafika izgleda odlično!

>http://www.youtube.com/watch?v=VJEtoohCdzI

Jackobi_SI.png

Link to comment
Resident Evil: Revelations won’t be released for the Nintendo 3DS until 2012. If you’ve been paying attention, it was expected. But it doesn’t make it any less painful. In the meantime you may have to pick up Resident Evil: The Mercenaries 3D, which will be a great game in its own right, but it includes a demo of Revelations, which simply sweetens the deal.

Hja, mal se bomo še načakali.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.