Skoči na vsebino

Halo Reach seznam aktivnih igralcev !!!

Priporočeni prispevki

Lahko dodaš naslednje, ali pa uporabimo ta moj post za posodabljane seznama:

NitroBlast90

Cinnarey

qDING DONGp

RELIX28

Samotar FOTR

Alexs FOTR

Apollo182

arjantop

bmxrider4331

Boris Lion SLO

djepoac

jonskiC

MorbidMagic

o0 Yoseep 0o

slavc

Soundpocalypse

VanishingAvart

VITO99

Tolk z mojega friend lista.

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh
Za kak Co-op sem zraven pa tudi v MP se lahko pridružim (ga sploh še nisem zagnal :roll: ). BessieSLO

čaki malo...v drugi temi praviš da je Halo:REACH dolgočasen kod Travar...ne štekam :headscratch:

a veš kaj mislim ne?

To!

Zeeeeh, si dolgočasen kot Halo Reach. Iger imaš celo morje, če hočeš, aja samo ti bi rad zraven še debatni krožek.

debatni krožek ???

WTF

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Kaj ti ni jasno, če je dolgočasen še ne pomeni, da ga ne igram, tarok je tudi lahko dolgočasen, če imaš pa fajn družbo pa ni, predvsem sem pa v drugi temi ciljal na SP, skoraj vsaka MP igra je lahko zabavna z dobro družbo.

Pa morda bi take zadeve lahko spraševal preko ZS ali na Ixu preko chata, ker nimajo veze s to temo. Razen, če si attention whore...

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Ma ne vem. Zdaj vsi neke druge stvari igramo, al pa sploh ne. Apollo igra Mass Effect skoz in skoz, Ding Donga ni nikjer, Cinnareya ni nikjer, Soundwava isto ne, Relix, Josip in jaz smo padli v Borderlands in tam zapravljamo čas, Morbid pa se nam čudi in denial. Skratka no Halo no more atm. Lahko pa bi kaj.

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh
  • 3 weeks later...