Skoči na vsebino

Cenik PSP konzol


Priporočene objave

Zakaj je cena PSP konzol tako razlicna, recimo ( trgovin ne bom omenjal );

- nekje je cena za samo konzolo 50.000 sit, drugje 60.000 sit :? :rockbrow:

- nekje je cena z 1gb kartico 60.000 sit, drugje cez 70.000 sit :doh:

- cena 1bg kartice je nekje 10.000 sit, drugje 18-20.000 sit :mirror:

Ok, razumem, da ima vsaka trgovina svoje cene, ampak ne s tako razliko ! :disbelief: :wtf: :headscratch::crazy:

Taksna stvar ti pa res otezuje odlocitev nakupa ! :thumbdown:

Link to comment

Hja, pri nas je dokaj divje vse skupaj, kar sicer lahko zmede, a lahko potrošniku tudi koristi, če se malo informira. :thumbup:

Konzole stanejo nekje okoli 50 za navaden paket in 60 za onega z giga kartico.

S karticami samimi pa je kar kažin. Nekje so cene grozno navite, a tko, za 1 GB res ni vredno dati več kot 10 čukov. Pravzaprav, po moje tudi manj. 2 dobiš za okoli 15-20, pri čemer pa je treba vseeno malo razmisliti, saj v spletnih štacunah čez mejo že dobiš 4GB kartice za cca 100 Eurov (obstajajo tudi USA trgovine s 4GB za 100 USD, ampak potem že poštnina naraste in podobno).

Pri nas zaenkrat 4GB ne boš dobil za manj od 34000.

Ne vem. Jaz svetujem, da pred nakupom konzole razmisliš, kakšno kartico želiš zraven. Če ti je dovolj 1GB, potem je nakup Giga Packa kul, a če namereavaš imeti večjo (z vso multimedijo placa nikoli ni dovolj... oziroma.. ljudje nismo nikoli zadovoljni), potem raje prihrani denar in takoj kupi le osnovni PSP paket ter si hkrati omisli ločeno kartico. No, slednje se navadno ceneje dobi v slovenskih spletnih trgovinah (pogosto take z opremo za fotoaparate), kot pa tam, kjer dobiš PSP. ;)

Link to comment

Jaz sem konzolo sicer kupil ze lani decembra, ampak na Bolhi. Novo zapakirano za 40 jurjev (premium pack). Dela bp.

Priporocal bi bolho, poleg dobre cene lahko sigurno kupis tako brez TA-082 maticne plosce, kar pomeni, da bos lahko konzolo multimedialno tudi izkoristil do kraja.

Kartico sem pravtako nabavil na Bolhi 2gb za 25 jurjev ko so po trgovinah bile cene se okoli 35.

PMP is my friend :)

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.