Skoči na vsebino

The Legend of Zelda: Skyward Sword [Wii]


Priporočene objave

  • vrhovni

Včeraj končno dobil, jeeeeeeee. In to s Special Orchestra CDjem, kar me je totalno presenetilo. Ne vem, a sem sfalil, da bo to v omejeni količini tudi pri obični izdaji SS in ne samo v limited, ampak fakin yeeehaaw! Fenomenalna glasba, čist noro.

In ja, čisto preveč sem špilal v zadnjih dveh dneh. :lol Grem kr naprej, hehehe. :link:

Link to comment

Jaz sem zdaj končal tri templje, mam 15 ur gameplaya in še vedno ne vem, ali sem navdušen ali samo zadovoljen. Ta Zelda je tako drugačna od vseh prejšnjih, da je meni osebno primerjave z ostalimi deli serije težko delat. Z nadzorom sem zadovoljen, čeprav mi tu in tam še malo ponagaja. Nisem prepričan, ali zaradi mojih napak, ali zaradi slabega nadzora. Navdušen sem nad težavnostjo, ki je krepko večja kot npr. v Twilight Princess ali Wind Wakerju. Mislim, da je nekje na nivoju Ocarine of Time, čeprav sem slednjo tolikokrat preigral in se mi zdi zelo lahka, zato je težko trdit. Uganke so prav tako nekoliko drugačne kot v prejšnjih delih serije, in tudi tukaj si še nisem na jasnem, ali so enako kvalitetne, ali slabše. Grafika je meni osebno zelo všeč. Glasba je vrhunska, kot praktično v vsakem delu serije, orkestralnost pa temu samo še pridoda. Kakorkoli, ko bom igro končal, bom nekako strnil vtise in si ustvaril končno mnenje o igri.

Link to comment
  • vrhovni

Link, si ti dobil sploh že špil? Se zato bojiš spoilerjev? :cool:

Jst sem zaenkrat ful zadovoljen, še posebi z nadzorom. Lih tako sem po tretjem templju, špilal sem okoli 13h, in v tem času se mi je samo enkrat zgodilo, da se je Wiimoteu zbrbljalo in ni imel najmanjše ideje, kako ga držim. Rekalibriral, pa je bilo okej.

Ja, je pa špil precej drugačen od ostalih v seriji. Bolj linearen in z dodatki, ki se še odločam, a bodo koristni ali mi bo bolj vseeno. Recimo lovljenje žuželk in upgrejdanje pripomočkov .. zaenkrat še čisto simpatično, nimam pa pojma, a bo kaj več kot to .. a sploh ima kak pameten namen. Izvira pa iz lovljenja žuželk prva zadeva, ki me pa res moti, ne glede na to, kako je majhna. Opisi žuželk, majkuvam. Vsakič, ko na novo prižgeš špil in prvič uloviš žužo, ki si jo sicer ujel že 22x, lahko spet bereš opis in čakaš, da nadaljuješ s špilom. Thanks for annoying me!

Težavnost je kar na nivoju, ja, čeprav se mi zdi, da bom z malo pametnega kombiniranja in pazljivosti prišel skozi špil ne da bi umrl. Zaenkrat še nisem, sem bil pa že blizu. :hihi

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...
Da se razcepi, je bilo nekako logično, točen vrstni red pa ne, sem kar presenečen. :D

Ker nisem fanboy serije (mi je pa ful všeč), mi odgovori če je možno.

Kolikor vidim, je edina *nezaključujoča* era tista z child Link zmagovalcem iz Ocarine. Je možno, da dobimo Zeldo, kjer bosta in Vati in Ganon skupaj, če se odločijo recimo za WiiU nadaljevati Shadow Ero?

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.