Skoči na vsebino

Call of Duty - Black Ops [PS3]


x22

Priporočene objave

Našel sem na netu pač neko "piratsko" stvar.. (vem da ni dovoljeno piratstvo)..

Vendar mene zanima le toliko da bi single player odigral, da vidim kakšna je.. da si kupim original potem za multiplayer.

Videl sem neke postopke.. pa me zanima a je že kdo delal po teh postopkih? In kaj se zgodi po tem? Lahko kaj škoduje PS3 sistemu da ostalih (originalnih, kajpak) iger ne bom mogel več igrati (predvsem online)?

Lp,

x22

Link to comment

čak

a ta COD k zdej kroži okrog se da igrat online če narediš ta "jailbreak"?

Nisem vedel.

Pa sej če bi samo single player odigral, potem ne bom online.. ne vem kako (zakaj?) bi me potem baniral?

Kako pa je z Jailbreak USB ključki? A ta stvar dejansko dela?

Mah.. probal bi samo igro. Na PC sm probal, pa mi šteka.. ni občutka pravega. Na PS3 bi pa pred nakupom probal.. čeprav tud sam nakup se mi zdi drag ..61eur, wtf!? na Tajskem in v ZDA pa 38EUR ..

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • Pred 3 meseci ...
  • Pred 6 meseci ...

Ko sem si veselo kupil black opse, sem ugotovil po nekaj časa,ko sem končno uspel jih vstavit v svoj dragoceni ps3, da je verzija nemška,pa me sedaj to kar nemalo moti! Sedaj me pa zanima če slučajno obstaja kaka varianta da si to dam v angleški jezik? Ali mi preostane samo da prodam in kupim engliš verzijo? Morebitnim poznavalcem se zahvaljujem za odgovor! :)

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.