Skoči na vsebino

Assassin's Creed Brothehood


mistress3riple

Priporočene objave

Malo me preseneča, da še ni teme. Je noben ne igra?

Jaz sem jo začela igrati ta teden. Čeprav je igra omejena samo na Rim,je ta ogromen. Zgoda se nadaljuje od dvojke. Ne bom preveč napisala, da ne bom napisala kakšnih spoilerjev. Meni je zelo všeč.

Všeč mi je virtualni training, kjer lahko dobiš medalje, če v določenem času opraviš nalogo.

Ker je tukaj prvič predstavljen multiplayer sem ga seveda morala preveriti. Čeprav sem bila na začetku proti multiplayerju v tej igri (ker pač menim, da je Assassin's Creed bolj single player igra) me je le ta prijetno presenetil. Dobro so si zamislili način igranja. V glavnem si izbereš karakterja in ko vstopiš v igro dobiš tarčo (karakterja), ki jo moraš ubiti. Bolj, ko si neviden, več točk dobiš. Ta igra se imenuje Wanted, so pa še druge, ki jih odkleneš kasneje, ko napreduješ po ranku.

Če jo kdo igra...je za kakšno multiplayer party?

mistress3riple.png

Link to comment
jaz sem jo naročila na gamestation.co.uk, ker sem hotla imet special addition :lol:

Kolko časa si pa čakala? Pa si dobila originalno zapečaten špil?

Jaz zadnje čase iz Zavvija vedno dobim v roku 1-ga tedna, pa vsi špili pridejo originalno zapečateni. Lani sem na enega čakal 3 tedne, pa še odprt in spraskan je bil - so mi ga zamenjali, ampak je vse skupaj trajalo 2 meseca (najprej so mi istega poslali nazaj).

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment
Kolko časa si pa čakala? Pa si dobila originalno zapečaten špil?

Jaz zadnje čase iz Zavvija vedno dobim v roku 1-ga tedna, pa vsi špili pridejo originalno zapečateni. Lani sem na enega čakal 3 tedne, pa še odprt in spraskan je bil - so mi ga zamenjali, ampak je vse skupaj trajalo 2 meseca (najprej so mi istega poslali nazaj).

5 dni.

Jaz sem jo prednaročila in je pisalo, da jo dobiš na dan izzida oz. 3-5 dni. Sem bila presenečena, ker je igra zamujala samo en dan. Namesto na dan izzida (petek) sem jo dobila en dan kasneje. Je originalno zapečatena.

Res, da sem naročila pri njih samo enkrat in tretnutno sem zadovoljna z njimi, tako da bom čisto sigurno še kaj naročila pri njih.

mistress3riple.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.