Skoči na vsebino

[Uradna tema] Oblivion


shoelace

Priporočene objave

Poleg GRAW še en težkokategornik ta mesec, upam da ga imate prednaročenga!

Fotk nam limu kle, ker sem prepričan da ste že vsi videli kako zadeva zgleda, če je pa že krize odsurfajte na gamefront.de ali ign.com kjer je screenov malo morje.

Najbolj me navdušuje ogromna pokrajina in možnost da počneš praktično vse. Sicer bom obrnu main quest a prvi mesec bom verjetn sam lutal po deželi in nabiral high end predmete. V starem Morrowindu sem na xboxu preigral cca 200 ur če ne več main questa pa nikol nisem do konca obrnu (sej bi ga sam sem eno storyline pomembno osebo ubil in šele kasnej ugotovil da brez nje ne morem napredvat v štoriji pa se mi ni dal vsega še enx :P ), tko da tu verjetno ne bo kej preveč drugače :rock:

Nič, 24.ga izide v EU in je res eden izmed redkih favoritov.

Kaj bo še dobrega? Zame Splinter Cell Double Agent, R6:Vegas, GoF, Too Human in FCK :rock::rock::rock:

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
  • Odgovorov 259
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Ok konje podpiram, škoda le da ni tudi bojevanja na njih čeprav bi to zgledalo oz. bilo izvedeno brez dvoma,na žalost-arkadno. Kar mi pa ni tako všeč je pa opcija da se bomo v že raziskane kraje lahko preko mape instantno warpali. Mogoč se večina ne bo strinjala ampak prav to je bil čar Morrowinda da si se vedn po drugi poti odpravil na želeno destinacijo in sproti odkrival dungeone, lootal razne dwemer ancient towerje, enx sem celo tak raziskwal da sem pršu do red mountaina, mimo ghostgate direkt do Dagoth Ura, ampak ni bil to cilj ali naloga niti vedu tax še nism kdo je Dagoth.

Uni k ste igral bote že vedl! :lol:

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Na večih straneh so že ocenili TES4O in moram rečti, da mi je res vzelo sapo !! nisem pričakoval niti približno tako dobrih ocen !

Ocena revjuja iz Official Xbox magazine 9.5 od 10, kar se prenese na www.gamerankings.com in znaša 95% od 100%.

Ocene prevjujev: (v zvezdicah)

-GameSpot 5 od 5

-IGN 5 od 5

-Gamespy 4 od 5

-Yahoo!Games 5 od 5

-1up 5 od 5

-Worth Playing 5 od 5

-Game Revolution 4 od 5

-Gaming target 4 od 5

-RPG fan 5 od 5

-Amped IGO 5 od 5

-To the Game 5 od 5

-Digital Entertainment 5 od 5

-Games First! 5 od 5

-Daily Game 5 od 5

-GameMethod 5 od 5

-Xbox Advanced 5 od 5

-VGPub 5 od 5

-TGSN 5 od 5

-Xbox-Evolved 4 od 5

-Xbox Core 4 od 5

-Gaming Target 4 od 5

-BonusStage 4 od 5

-XGP Gaming 4 od 5

-Game Helper 4 od 5

-GamerFeed 4 od 5

-GameDaily 4 od 5

-Boomtown 4 od 5

-XboxSolution 4 od 5

-Next Level Gaming 4 od 5

-GamersMark 4 od 5

-Gaming Media 3 od 5

-Computer & Video Games UK 3 od 5

-GameBiz 3 od 5

-UGO 3 od 5

-Gaming Age 3 od 5

-Armchair Empire 3 od 5

-Gaming Nexus 3 od 5

-ZTGameDomain 3 od 5

-Videogameslife 3 od 5

-Xbox 360 Advanced 2 od 5

Pomojem se tistim, ki so igro ocenili 2 ali 3 od 5 kar lepo

:crazy: !! To je meni "Most Wanted" špil, in naj kdo reče da ne zgleda res fantastično !

No igro so uspeli dobiti le OXM, drugi pa so jo ocenjevali zgolj po zgledu...

followmeontwitter.png
Link to comment

Bi utegnil še koga zanimati uradni Oblivion guidebook? Jst sem ga že prednaročil pri Amazonu, če se vas pridruži še par mogoče prišparamo kakšen šold pri poštnini. Sam ga bom vzel bolj iz zbitateljskih razlogov in zato, ker mi bo mogoče služil pri enem projektiču, je pa stvar drugače res orenk spisana. 350+ strani.

http://www.amazon.com/gp/product/0761552766/sr=8-4/qid=1142877509/ref=pd_bbs_4/103-1664627-6300600?%5Fencoding=UTF8

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.