Skoči na vsebino

Pomagite


bond006

Priporočene objave

Zdej prejšen petek sem kupil rdeč wii zdej mi je pa v daljincu zmanjkal baterij. Sem jih probal zamenjati z temi napolnjivimi ki jih imamo doma(sm jih nafilu) pa ni delal, zdej mi je brt dau ene kupljene nove tko da zdej mam daljinc pa pol si bom čez kšn mesec loh kupu tiste baterijske celice za polnt sam do takrat pa kake baterije rabm da mi bo delal.

In pa še tko mal me zanima a se vm kej kvari wii? A se wii sploh kej pokvar v kšne 3 letih???

Link to comment

uporabla se navadne baterije aka. AA baterije.. sej so poceni.. jst kupujem Panasonic Pro Power, ki ti držijo ene 2 tedna če to skoz uporablaš vsakodnevno 2-4 uri minimalno.. čene pa še dlje.. Wii se načeloma ne kvari tak hitro... ponavad je al pregretje al pa disk pokvarjen.. Če maš dobro ventilacijski prostor al pa še boljše ventilator in pa da ga normalno uporablaš, se nimaš kej tak fejst bat...

TehClovek30.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.