Skoči na vsebino

Tema za cheap-ass Xbox 360 gamerje [akcije, znižanja ipd]


Anduril

Priporočene objave

http://cdkey.si/buy/xbox-360-live-12-month-gold-subscription-worldwide/game_id=219

Če prav razumem je tole 12 mesečna naročnina za samo 35 €...je kje mogoče dobiti cenejšo varianto sploh?

Podražitev...

Zdaj je 40€ (zakaj nisem naročil prej :doh: )

P.S.

Če ima kdo oktobrsko številko revije Joker naj mi prosim pošlje številko kupona za popust na tej strani.

Urejano od klima94

klima94.jpg

Haaloooooo-oo-oo-oo-ooo

Link to comment

Amazon:

£29.97 (35.36€) + poštnina z UK

CDkey.si:

40€ + Poštnina:

Plačilo in dostava po povzetju (+2€)

Plačilo preko PayPala in dostava preko e-pošte (popust se zniža za 3.4%

Plačilo preko Monete in dostava preko e-pošte (popust se zniža za 15%)

Plačilo preko položnice/spletne banke in dostava preko e-pošte (+0€)

Končna cena je približno enaka.

klima94.jpg

Haaloooooo-oo-oo-oo-ooo

Link to comment

Kakšna poštnina lol, samo na mail dobiš skenirano kodo. Iz amazona sicer ne vem, ampak povsod drugje pa je tako. Tko da prideš skoz s cca 37€. Ajd, ni velke razlike, sam vsaj "doplačat" ti ni treba, če hočeš preko e-maila dobit. Vsaj tko sm jz razumel tisti "popust se zniža"-

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Hmmm.

Trenutno čakam na štipendijo, da si bom lahko kupil Gold naročnino. To je (šele) desetega. Mrzlo vreme je naneslo, da sem cel dan v pižami, smrkam, kašljam in se dolgočasim pred televizijo. Zato prosim tistega, ki je dobrega srca in je zraven igre dobil 48ur Live Gold naročnine in mi kodo poslal preko ZS-ja, saj se mi bo drugače zmešalo od dolgčasa.

Pa prosim brez nepotrebnih komentarjev in da naslednji odgovori na to temo ne govorijo o mojem.

LP Klemen

klima94.jpg

Haaloooooo-oo-oo-oo-ooo

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.