Skoči na vsebino

[vodič in vprašanja] PSP Custom Firmwares


lukidd

Priporočene objave

NAJNOVEJŠI CUSTOM FRIMWARE: 3.71m33

za PSP phat/ PSP Slim & Lite

http://www.sendspace.com/file/01ug6z <----- 3.71m33 easy instaler

potrebe: če imamo stari PSP, torej PSP phat, moramo na njem imeti nameščen najmanj 3.52-3 m33 (kjer je -3 oznaka za tretju update od skupno štirih)

če pa si lastimo PSP Slim & Lite, je vse kar rabimo 3.60m33 firmware.

ko program dljamo, enostavno izberemo črko našega PSP sistema (meni kaže pod izmenljivi disk K)

ter zaženemo program.

ko konča, najprej vtaknemo polnilni kabel v PSP, gremo pod meni GAME, ter izberemo M33 update (or something like that) najprej bo pokazalo črne ekran z vrsticami kkjer piše da sprejmi če se strinjaš, ko se strinjaš, te bo preusmerilo na oficjelni sonyev inštal program, vnedar se tu ni kaj za bati. ker je dark_alex kul, je pretental sonyevo kodo in sedaj nam sonyeva koda namesti nov CFW. ko konča OBVEZNO stisnemo X ali O da nam ugasne PSP. sedaj prižgemo PSP, in viola, imamo nov Custom Firmware 3.71 M33.

unbricker za oba PSPja (slim in phat)

za stvaritev tega rabimo en homebrew enablan PSP (magari slim).

fajl:

http://www.megaupload.com/?d=R8Z24NKD

spet rabimo nekoga ki ima homebrew enabled PSP.

takle pa je postopek:

v vindowsih formatiramo kartico (XP= moj računalnik, desni klik na PSPjev pogon in formatiraj, pa daš hitri format, pa ok(v visti ne dela)

pol pa skopiraš fajleiz tegale paketka na kartico tak kot so.

sepravi, zagrabiš vse skupi, pa neseš na kartico. v nobeno mapo ne dajat.

poa zaženeš program da ti neki skopira pa je.

zdej si pa sam še rabiš nardit jigkick battery (to si pa naredte sami)

ko maš oboje, daj baterijo v PSP in kartico tudi. zaknala se bo konzola, če mate PSP phat, bo meni z opcijami, če pa slim, pa bo ekran osvetljen samo nič nebo pisal (to pa zaradi drgačnih zaslonskih drajverjev

no, v vsakem primeru stisnite X)

ko konča, na phatki napiše, in morte resetirat, slimka pa se sama ugasne. evo ga, mamo 3.71m33

(aja, pa nastavitve bote mogl nanov nastavt)

ps3_forum2c.jpg

lukidd,0,ffffff,000000,0.png

pspmode fanclub prezident

Link to comment
  • Odgovorov 229
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Glavna prednost novega SE -ja, kolikor do sedaj kopčam (nisem še dal gor glih zaradi tega, ker je treba na novo metat firmware gor/dol) je to, da lahko PRXe ob zagonu loadaš z memory sticka in jih zato ni treba vedno flashat, kar zna biti very cool, saj bo verjetno v kratkem času veliko dodatkov, ki bo šlo po tej mehaniki. Povrhu berem o novem IRShellu, ki bo vsak čas vzunaj in bo bolje deloval prav po zaslugi te lastnosti (če ga bomo recimo hoteli nastaviti kot startup aplikacijo, bo šlo, medtem, ko to ne bi bilo možno v SE B zaradi.. ahem, no, nečesa v zvezi z nezmožnostjo bootanja v aplikacije, ki uporabljajo kernel 271 or something...). No ja, nekaj prednost je, a ok, jaz bom počakal vsaj do dejanskega prihoda IRshella (no ja, saj bo kmalu), da se začnem igračkat. Zaenkirat sem vesel s SE B in modificiranim WLAN.PRXom z verzije 2.0, kar mi z OC modom omogoča 333+WiFi direkt z dashboarda. Drugega niti ne rabim. :)

Link to comment

No jaz sem po svoji wanna be hacker but don't now how navadi itak zadevo takoj namestil. Neke razlike nisem opazil, je pa res da me je pripeljala, do tega, da sem sploh zacel uporabljat te razne plugine. Tisti za Mp3 mi je hud.

Drugace pa mislim, da so vecja novica hibridni devhooki, ki omogocajo igranje tudi najnovejsih iger, ki potrebujejo firmware 2.81 ali visje. Zdaj sem kocno pripravljen, na prihod PES6 psp. Ze celo leto me je namrec mucilo, a bom ga sploh lahko laufal brez upgradea...zgleda da bom! :rock:

Link to comment

2.71 SE-C Installer (BASIC)

Download : http://www.psp-hacks.com/file/924

Vse kar morate naredit je da priklipite PSP na USB zaženete installer izberete prvo opcijo Install SE-C with 2.71/2.80 Hybrid DevHook for SE

Izberete Root memory sticka namestitw pol greste pod Games na pspju in tam vas čaka 1.71 SE-C Firmware Inlstaller....

Baterija mora biti polna vsaj 75% in ne pozabit priklopit polnilca

sonypspownerzx4.png

Custom Firmware 3.52 M33-4

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...

Zadnja verzija CFja je 3.03 OE-B. Link je na http://www.psp-hacks.com/2007/01/10/cus ... -released/

Mam pa film na umdju Pirati s Karibov: Prekletstvo črnega bisera, ki sem ga kupil preko ebaya iz Amerike (čist sem pozabil na te regije, ko sm ga nabavu). In mi ga ne zažene, piše da ni prava regija. Čeprav naj bi to zaščito CF odpravil. Mam v recovery menuju omogočeno to, pa tudi z fake regijo sem probal.. Ne dela. :headscratch:

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Da se. Nazaj se downgrejda skozi Recovery mode, ki ga aktiviraš tako, da držiš desno tipko ob vklopu pspja. Vendar moraš imeti na kartici obvezno naložen 1.5 update. Za točna navodila si preberi na istem mestu, kjer ti piše kako se namesti OE.. Važno je kam se da 1.5 update in kako se poimenuje. Ko imaš vse pravilno skopirano samo poženeš 1.5 update in si nazaj na 1.5.

Drugače je zadnja verzija 3.03 OE-C na http://tinyurl.com/yr5825

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.