Skoči na vsebino

[vodič in vprašanja] PSP Custom Firmwares


lukidd

Priporočene objave

  • 3 tednov kasneje...
  • Odgovorov 229
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

  • 2 tednov kasneje...
  • Pred 1 mesecem ...

Trenutno so sami plusi. Edino v prihodnosti je vprašanje, če se bo šel Sony odkrivanje custom firmware-ov in bodo lastniki le teh imeli kake posledice? Recimo ban z igranja na playstation networku, ki baje prihaja tudi na psp... Sm to so kar velike špekulacije.

Link to comment

Ok Fw mi je popolnoma uspel, zdaj pa me zanima katera je najboljša Homebrew stran po vašem mnenju? Predvsem bi mi prav prišel kak program za mape, načrte mest, držav...

Ko sem enejblal Flash in WMA se je PSP povezal za avtentifikacijo preko DNSA-ja je to slabo ali ne? Ali obstaju tudi za branje stripov kak program, saj bom sam poiskal, če pa že kdo ve zanj naj mi prihrani iskanje.

BessieSABU.png

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Lukid, bolj se ti splaca obdrzat, pa na Bolhi zacet reklamirat downgrade biznis, ko bo zadeva tako dalec...

Ceprav se mi zdi smesno, da nekdo placa 10 ali celo 20 evrov nekomu, da naredi nekaj, kar bi lahko brez vsake prave opreme naredil tudi sam. Sansa da tisti nekdo, ki si mu placal zajebe, je ista, kot da zajebes ti, saj ni odvisno prav od nicesar, razen velike smole ob downgradeu. :doh:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.