Skoči na vsebino

[vodič in vprašanja] PSP Custom Firmwares


lukidd

Priporočene objave

itak. sploh če pogledaš za te tipe ki downgradajo, so mel prvo ceno 30€! jaz sem itak edini ki to naredim za borih 5€, ker mi dejansko downgrade ne predstavlja zaposlitve in se mi jebe če kej prodam al pa ne. napovedujem da bo downgrader v roku enega tedna, isto kot je blo z 2.71 in 3.03

ps3_forum2c.jpg

lukidd,0,ffffff,000000,0.png

pspmode fanclub prezident

Link to comment
  • Odgovorov 229
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Omogoča poganjanje homebrewja. Nekateri so bolj levi, a mnogi so nepogrešljivi - emulatorji mnogih konzol in arkadnih mašin, file managerji, predvajalniki drugače neprebavljivih video/glasbenih/slikovnih zapisov... Omogoča orenk customizacijo izgleda in igračkanje s fajli flash spomina (biosa). Omogoča nam namestitev in igranje katerekoli PSX igre, brez da jo (spet) odkupimo od Sonyja po spletu. Dovolj je konverzija slednje z določenim programom. Priročna je tudi sprememba frekvence procesorja iz privzetih 222 na 333 MHz, kar lahko znatno pohitri mnoge obstoječe PSP igre. Še bi se kaj našlo, ampak tu jih je že kar nekaj.

Link to comment

Dark_AleX zapušča sceno

Bye, scene.

I've decided to cease OE development, and leave PSP scene.

The reasons are various.

One of them is the time it consumes, which i'm losing from other things.

The other is related to my security. I didn't like Sony menaces to PS3 hackers.

I think it is better to leave now rather than end paying the consequences.

BessieSABU.png

Link to comment
sem videl to novico. verjetno to pomeni da ne bo nič iz 3.50 oe oz. 3.51, ki je bil napovedan. upam, da se bo kdo drugi lotil teh custom firmwareov.

Nov costum frimware je zunaj....PSP firmware CFW v3.51 M33 -> Naredili so ga rusi, ki se predstavljajo kot M33 Team....

Link do opisa in dowloada:

http://www.qj.net/PSP-custom-firmware-C ... /aid/97481

1. A mi lahko kdo pove v čem je sploh fora teh firmwaerov?

Zakaj jih sploh potrebuješ?

2. Kaj je to homebrew?

1. Fora je v tem d se PSPjev Software updejta....da se izboljsuje (isto so nadili pri PS3), npr Game Boy, je zmeram enak....

2. homebrew, je program ali spil k ga je kdo naredil doma....torej neuradna zadeva

A ta costum firmware je treba kupit??

Ne, downloada se ga iz interneta, das na PSP pa instaleras....cimbolj po navodilih, da mas cin vec sanse d se ti PSP ne sesuje. Link do tazadnega costum FW-ja je na zacetku posta.

:):):):)

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...
  • Pred 1 mesecem ...

Eno vprašanje:

Če imaš novega PSP Slim-a, ga, kakor razumem, moraš najprej poflashati z 3.60m33, da greš lahko na 3.71m33.

Moje vprašanje je, kako PSP Slima pripelješ do 3.60m33 firmware-a?

Se opravičujem, če je že kje napisano, pa nisem našel tega vodiča.

Thanx!

P.S.: (Še) nimam PSP-ja, pa bi se rad pozanimal za vse, kar se da z njim početi.

wii_forum2.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.