Skoči na vsebino

[vodič in vprašanja] PSP Custom Firmwares


lukidd

Priporočene objave

cau,

zdaj kolkor sem jaz tu ugotovu(in na psp-hacks) naj bi se na 3.71 verzijo nalagalo te sw in downgrade samo preko pandora batery..mislim brez te baterije ne gre?

ker potem sem pogledal kaj s to baterijo in pravijo da potem ko jo predelaš da baterija ni več uporabna?

al sem zajebaw kaJ?

hvala pa lp

Link to comment
  • Odgovorov 229
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Top debaterji

cau,

zdaj kolkor sem jaz tu ugotovu(in na psp-hacks) naj bi se na 3.71 verzijo nalagalo te sw in downgrade samo preko pandora batery..mislim brez te baterije ne gre?

ker potem sem pogledal kaj s to baterijo in pravijo da potem ko jo predelaš da baterija ni več uporabna?

al sem zajebaw kaJ?

hvala pa lp

Ne brez Pandora Battery ne gre.

Baterija je se vedno uporabna.

P.S. ker PSP imas slim ali fat?

We are red we are white we are fuckin dinamite!!! !

Link to comment
Sem prebral vseh 5 strani in nisemnašel navodil kako lahko naložiš custom firmware prejko sonijevega 2.82 ali kje blizu.

Edino kar sem zasledil je kako iz custom firmware na drugi.

Help anyone? :beer:

A noben neve kako z Sony firmwire prešaltat na custom? :(:petting:

Ali samo nočete povedat? :ihih:

Najprej moras updatetat na sony-jev FW 3.03 vendar zato potrebujes unpatchano igro GTA LIBERTY CITY STORIES potem pa downgredat na 1.50.Ko imas 1.50 pa se odlocis ker CFW bos imev.

Tukaj imas link: http://forums.afterdawn.com/thread_view.cfm/525169

We are red we are white we are fuckin dinamite!!! !

Link to comment
Sem prebral vseh 5 strani in nisemnašel navodil kako lahko naložiš custom firmware prejko sonijevega 2.82 ali kje blizu.

Edino kar sem zasledil je kako iz custom firmware na drugi.

Help anyone? :beer:

A noben neve kako z Sony firmwire prešaltat na custom? :(:petting:

Ali samo nočete povedat? :ihih:

Najprej moras updatetat na sony-jev FW 3.03 vendar zato potrebujes unpatchano igro GTA LIBERTY CITY STORIES potem pa downgredat na 1.50.Ko imas 1.50 pa se odlocis ker CFW bos imev.

Tukaj imas link: http://forums.afterdawn.com/thread_view.cfm/525169

Hvala :)

Link to comment

Pozdravljeni!

Trenutno imam na svojem PSPju 3.10 OE-A costum firmware. Sedaj pa nastane problem, ker bi rad igrav nanovejše igre npr. Splinter Ceel pa mi napiše kodo 80020148. Iz tega tudi vem, da moram posodobit firmware na najnovejšega, vendar je spet problem, ker ga nisem sam dajal takrat gor tako, da niti ne vem kako se pravilno zadeve lotiti, da je nebi zbrikav. To mi sedaj še posebej dela težave, ker nevem kateri firmware izbrati, ker je zmeraj več serij, če se ne motim trenutno 3, če ne še kakšen.

Polek tega ne vem ali se te CFW nalagajo kot peči od igric ali potegneš tazadnjega, ki ti pride pod miško.

Lepo bi prosil za pomoč. Hvala in lep pozdrav Janez

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • 4 tednov kasneje...
Kaj ce si dam na psp 3.90 M33 firmware moram pol tudi pol spremeniti baterijo v Pandoro.Pa rad bi uprasal kaj ti vse omogoci 3.90 M33 firmware.

Lol, tazga uprasanja pa se ni blo...ne ni ti treba

M33 FW ti omogoci: homebrew aplikacije (poslusanje svoje muske med igro, IR remote, data manager,...), zaganjanje "varnostnih kopij iger", večji nadzor nad pspjem (loh sam konfiguriraš hitrost, kaj se bo samodejno zagnalo,...)

To bi blo priblizno to :)

Link to comment

Ja.

Nalozis si Program (oz je ze kr skor OS), z katerim predvajas musko. Pol pa grez z istmu programom v špil, in mutaš game audio. To je to. Je pa res, d ti bojo pol zahtevneši špili malo štekali...

Pa prej ti baterije zmanka. Ampak je zelo, zelo uporabna funkcija

Link to comment

če ni odklenjen, ga sam od sebe sploh nemores se odklent. Rabis seen (ze odklenen psp) in rezervno baterijo (ker bo treba eno pac reskerat).

Loh gres pa tud u lj h kermu modelu (ali privat trgovino) kjer ti bojo ustimal za 20€. Drgac je to tud cena baterije, tko d nisi nč na slabšem

Link to comment
Ja.

Nalozis si Program (oz je ze kr skor OS), z katerim predvajas musko. Pol pa grez z istmu programom v špil, in mutaš game audio. To je to. Je pa res, d ti bojo pol zahtevneši špili malo štekali...

Pa prej ti baterije zmanka. Ampak je zelo, zelo uporabna funkcija

kiri program rabm?

Link to comment

Če bi rad na originalno sony verzijo: cisto levo dej netvork update (pod tools). Ali pa pojdi na googla in utipkaj sony psp 3.90 FW dwonload. Mislm d bi mogzu dobit.

Ce hoces m33 verzijo, pa nemores sam. Najdi koga na bolhi ali u lj. Sej ta postopek je pa ze razložen v tej temi (velikokrat)

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.