Skoči na vsebino

[vodič in vprašanja] PSP Custom Firmwares


lukidd

Priporočene objave

  • Odgovorov 229
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Top debaterji

  • 2 tednov kasneje...
  • 4 tednov kasneje...

Pozdravljeni

Takole na hitro. Sem očka mulčka, ki si silno želi igralno konzolo. PSP je nekakšna prva želja. Potrebujem kak nasvet katerega kupiti (pri nas) čim ceneje seveda, da se bo na njem dalo spremeniti kar pač je potrebno za užitkov polno uporabo. Ker nikogar s PSP-jem ne poznam me zanima kdo bi mi vse potrebno porihtal ali pomagal do delovanja v MB.

Dajte pomagat, ker se božiček bliža in potem bo že prepozno.

Hvala

LP

Diablo

Link to comment

Najbolje bi bilo, ce bi kupili kaksnega novega (ze "prirejenega"-omogoca domace programcke) iz bolhe....Sam je v tem primeru problem z garancijo. Cena je okoli 150€

Jahko enakega kupite na www.playgame.biz, kjer dobite gerancijo, ampak bo malce drazje prislo....okoli 230€

Loh pa u trgovini kupite novega, dobite garancijo, ampak neboste mogli zaganjati domacih programov. Za to bi bilo treba PSP malce "prirediti" kar je pa z samo enim PSPjem nemogoce, torej bi morali za to koga najeti (spet bolha). cena je 190€ + "priredba"

Seveda pa ta priredba ni nujna. Da ti vecji nadzor nap pspjem in ti ustvari nekaj dodatnih funkcij....je pac potrebna "za uzitkov polno uporabo", koker ste prej omenil.

Odlocite vi :)

Drugace je pa za mlajse decke (njeke pod 8,7,6 let) bolj priporocljiv nintendo DS....

Link to comment

Hvala lepa za odgovor.

Ja verjamem da je Nintendo bolj primeren ali pa gameboy. Ampak navadno take mulčke kaj hitro mine igranje in tale zadeva omogoča še kaj. Če ne bo pa mulček gledal filme na morju pa bo ob večerih mir in tišina. :) Tako razmišljam ali dati manj denarja in potem zadevo gledat kje na polici ali dat malo več in če ne druga je za mulca za maile čekirat tudi v redu. menda. Ali pač?

Link to comment

Vah, z musko ni problem in z slikami tudi ne....

Z filmcki pa so problemi....

1.) vsakemu posnetki je treba spremenit format, da ga bo PSP bral....zasede vec placa in pobere ti vec casa....

2.) velik problem z podnapisi....tezko je psp prisilit, da bi jih vtaknil noter (jst osebno neznam), ampak k sreci so programi, ki ti jih nalimajo v sliko. S tem je pa velikost fajla spet vecja in kvaliteta manjsa....

3.) z originalnimi filmi (UMD) nebi smelo biti problema. Jst nimam nobenega, tko da nevem tocno. Ampak kvaliteta nej bi bla popolna in skoraj vsi naj bi mel tud slovenske podnapise. Ampak to stane.... :cash: :cash:

Link to comment

za podnapise po moje ne bo težav ker bodo bolj kot ne risanke še kakšno leto ali dve aktualne. :) Kasneje pa bomo že kako. S pretvorbo pa menda ne bo prevelikih težav če bo program za pretvorbo pravi. Na srečo so že dokaj preprosti za uporabo. :)

Link to comment

Hvala za nasvet PaNdEcK, bom vsekakor pogledal tole.

Cloud, ja. :doh: :doh: :doh: Se moram kar zaletavat. Ampak Nintendo DS je cena tukaj nekje. Kolikor sem gledal dva manjša zaslona...nekako so mi igre boljše zgledale na PSP ko je trgovec kazal tole.

Viš kake težave imamo starši. Pobje to vas še vse čaka če ne boste previdni. :beer: Pri toliko PC-jih doma sem mislil da se bom izognil konzoli......nak. :) Mulci imajo svojo pamet. :)

Link to comment

Imam dva froca in obe konzoli PSP je praktično neuporaben v predalu igre so bolj kot ne zeeh..., je pa zabavno se igrat z GPS-290 in raznimi homebrew programi (no otroka tega še ne obvladata), DS se pa bolj pogosto uporablja, igre so bolj zabavne, še posebej ko je treba kaj na ekran narisati ali zatuliti v mikrofon, in res ni vse v lepem izgledu.

BessieSABU.png

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.