Skoči na vsebino

Kje kupiti Xbox 360 in stvari ?


Repminister

Priporočene objave

  • 2 tednov kasneje...
A mislite da bo imel Muller tudi bundle pakete, drugače kdaj pride uradno xbox 360 v Slovenijo?

Uradno nikoli :>

No ja tega se ravno ne bi upal trdit, verjetno v bljižni prihodnosti še ne bo uradno podpore v Sloveniji. :thumbdown: Več kot nas bo lastnikov, večja verjetnost je, da bo nekoč uradno tudi Xbox podprt s strani Slovenskega Microsofta, "That will be the day"!:thumbup: Vsi Xbox lastniki upamo, da bo to čimprej seveda!!! :doh: Še dobro, da imamo Mullerja, ki nas sploh zalaga s X360 konzolo in nje dodatki, kljub temu, da ni direktne podpore MS Slovenija!!

Muller vsaka čast :beer::beer::beer:

Xsiluro.jpg

Link to comment

Citiram: Naš cilj je postati najbolj uspešna trgovina z igralnimi konzolami v Sloveniji, zato zagotavljamo vsem našim strankam najboljše in najbolj konkurenčne izdelke, tako po kakovosti kot tudi po ceni (playgame.biz)

Ne mi s takam bučam! :doh:

cene:

- live vision kamera - 70 evrou

- en hud box za 800 evrou .....

+ buče na kvadrat - konkurenčne cene nj me brcnejo v rit :tepen: - sj nismo na bunčkarije.net

Frikozoid.png

ach1.png

Link to comment
Citiram: Naš cilj je postati najbolj uspešna trgovina z igralnimi konzolami v Sloveniji, zato zagotavljamo vsem našim strankam najboljše in najbolj konkurenčne izdelke, tako po kakovosti kot tudi po ceni (playgame.biz)

Ne mi s takam bučam! :doh:

cene:

- live vision kamera - 70 evrou

- en hud box za 800 evrou .....

+ buče na kvadrat - konkurenčne cene nj me brcnejo v rit :tepen: - sj nismo na bunčkarije.net

word :china:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.