Skoči na vsebino

Kje kupiti Xbox 360 in stvari ?


Repminister

Priporočene objave

Kaj je mogoče Microsoft spustil 360-tki cene, ali je to samo akcija Toys'r Us-a? Ker to so pa že zelo ugodne cene, še posebej tisti Mega-packi.

Samo še težave s pregrevanjem in glasnostjo odpravijo, pa bo moj. :car:

Pa da ne bom še enkrat pisal v Xbox 360 temo, bom kar tukaj vprašal; kakšna je razlika med xbox 360 pro, ter xbox 360 premium?

Link to comment

Jaz bom šel isto verjento gor po supersize pack. Bom rajši sedaj kupil xbox360 in potem kasneje ps3, ko pridejo še druge igre, Home itd...

Kako pa je z garancijo za konzolo iz Avstrije? Ali velja 2 leta in jo je treba v trgovino odnest, če kaj ne dela?

Ali kje na škatli od iger piše kateri jeziki so v igri? Ker ne bi rad kupil nemško sinhronizirane igre.

Link to comment

Ker nameravam v kratkem nabavit 360 sem danes šel malo v bližnji Trst pogledat za različne ponudbe. Pa dobil sem dve variante in sicer:

- V mediaworld (torri d'europa) ga ponujajo za 370 eurov z 2 leti garancije, kjer v primeru okvare so ti oni posrednik.

- V euroniju (mal naprej od meje) pa ga ponujajo z GoW za 350 eurov, tudi z 2 leti garancije, toda se moreš znajti sam pri tem (beri moreš poslat taljaskemu zastopniku za microsoft za možne okvare.

Oba sta seveda pro verzija

Torej upam da mi lahko malo svetujete, ker ne pri enem ne pri drugem nisem še nič kupoval.

Hvala za nasvete :D

P.S. aja pa mi če se da priporočite kakšen must have :P

xseno.gif
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.