Skoči na vsebino

Kje kupiti Xbox 360 in stvari ?


Repminister

Priporočene objave

V bistvu lahko greš gor in kupiš njihovo robo, brez da znaš besedico nemško, ker je blo pri meni točno tak... Edino ona baba pri blagajni je vprašala za vrečko, pa itak govoriš samo "ja, ja, dankešon". Gre skozi.

Kar se tiče pa garancije, pa je bil pri meni problem, pa sem bratranca vzel polek, pa je zrihto... Hvala gre njemu!

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Po mojem mnenju znanje nemškega jezika ne bi smela bit ovira da ne bi hodil v media market po robo, pa čakat da muller spusti cene. Tuk s(m)o pa le sposobni da bi se mogl sporazumet o tem kaj hočmo kupt, če ne gre drgač pa z telesno artikulacijo rok, nog ali kakih drugih organov :lol:

I say if we want to make any real progress, we ditch the cripple.

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Ob vseh ponudbah, ki so bile in se jih zamudil (Libro, Mediamarkt, Saturn) sem se odločil za še vedno aktualno ponudbo pri Toys'r'Us.

Dodatno so znižali na 399 Euro (iz 429) paket z NFS:Carbon, PGR3 in Kameo. Kupec še dobi zraven kar 3 mesece gold live in dodatni kontroler.

Če pogledamo ceno v Mullerju, kjer dobiš za isti denar samo konzolo in leto dni garancije, je ponudba odlična.

Zakaj sem se odločil?

Minilo me je tisto veselje, da bi vsakih nekaj mesecev nadgrajeval računalnik, da lahko igram nove špile. Pa tudi nekaj naslovov me je prepričalo v nakup konzole. Mass Efect, Halo3, GOW ... slednji so tudi razlog, da nisem izbral PS3. Pa tudi cena PS3 (ne ne rabim še Blue-Raya, ko pa bo tako daleč pa mogoče pogledam tudi proti PS3) me ni prepričala, iger je bore malo zaenkrat.

PC bo pa namenjen delu in nekaj špilom, ki še delujejo solidno.

Posedujem: Xbox360.2, Gears of War, KAMEO, NFS: Carbon, PGR3, Lost Planet, Ninja Gaiden Black, Bioshock, Mass Effect LE, PGR4

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.