Skoči na vsebino

Kje kupiti Xbox 360 in stvari ?


Repminister

Priporočene objave

Jaz sem v GameZone zasledu da naj bi Xbox360 prišel uradno v Slovenijo tega decembra.

Pa me zanima a ma kdo kakšne informacije če je to res.

Pa prosim povejte kje ste vi kupili svoje "mašince" in koliko :cash: ste odšteli zanj, in kje je najbolj varno in najhitrejše kupit tako stvr v tujini ali prek interneta.

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment

Toplo priporočam nakup v Mullerju v Ljubljanskem BTC-ju imajo zelo zdrave cene in tudi veliko dodatkov dobiš pri njih. Sam sem bil zelo neučakan zato sem ga ob svetovnem lansiranju dobil iz Nemčije novembra 2005!

Kar se tiče televizije čakam na telekomov Samsung LCD tV 32" oz. 82cm diagonala 16:9, drugače pa sedaj uporabljam Samsungov monitor Syncmaster 913N moti me samo to da je 4:3 vse ostalo je špica,..

Xsiluro.jpg

Link to comment

Jaz sem imel v mislih kaksno Core verzijo.

ker se mi res ne da tistih baterj povnt.

Prek neta pa tudi nebi igral.

A pa je kaksna internetna stran za tale Muller?

nisem najdu nc, razn nemškiga.

Torej V BTC uboga raja!

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment
Jaz sem imel v mislih kaksno Core verzijo.

ker se mi res ne da tistih baterj povnt.

Prek neta pa tudi nebi igral.

A pa je kaksna internetna stran za tale Muller?

nisem najdu nc, razn nemškiga.

Pa res tut v Slovenskem Mullerju prodajajo Xbox360?

Muller BTC prodaja in Premium in Core verzijo link na page ti ne bo pomagal razen če iščeš telefonsko številko http://www.mueller.si/

Xsiluro.jpg

Link to comment

Mislim, da ne. Fajn je ce jo kupis cim blizje tvojemu domu, se pravi v kaksnem Müllerju, da ce se slucajno kaj zalomi, lahko enostavno uveljavljas garancijo. No zalomiti se itak nima dosti, tako da so vecinoma skrbi odvec.

Naceloma pa tako:

Ne flashaj dvd roma, ker se ti znas dobiti Error ob updateu (se ga da sicer enostavno nazaj sflashat in spet dela).

Mej ga postavljenega tako, da bo okoli njega krozilo dovolj zraka, pazi tudi na napajalnik, da ne bo totalno izoliran in se pregrel.

Vec ti ne znam povedat, ker se tudi sam nisem kupil, ampak nameravam v naslednjih dveh tednih.

Link to comment
Saj za igranje prek neta je treba kupovati une kartice ane?

Zaradi tega jest nebi igral prek neta.

Določene igre potrebujejo vsaj MS memory modul za snemanje pozicije v igri. Brez tega ali diska ne bo šlo na Core sistemu. Za net igranje pa potrebuješ "gold account", ki ga lahko kupiš za celo leto , en mesec ali pa za tri mesece in ni v povezavi s shranjevanjem pozicij!!!

Xsiluro.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.