Skoči na vsebino

Kje kupiti Xbox 360 in stvari ?


Repminister

Priporočene objave

  • vrhovni

Razlika med Slim in E varianto ni nič bistvena. Tukaj imaš hitro primerjavo: KLIK! Jaz bi se odločil za tisto, ki jo dobiš ceneje.

Če boš imel odklenjeno konzolo, potem moraš vedeti, da obstaja možnost da te MS bana iz live omrežja (izgubiš online možnosti). Potem ti bodo igre delovale samo še kot singleplayer, multiplayer pa ti odpade. Sicer ne vem kdaj je bil zadnji banwave, ampak samo kot opozorilo.

Če boš kupoval rabljen X360, preveri da ni banan.

Kupiti rabljeno ali ne je stvar posameznika. Rabljeno konzolo lahko dobiš zelo poceni, lahko pa se hitro opečeš. Načeloma s temi novejšimi (Slim in E) ni več težav.

Glede cene je najboljše če konzolo dobiš čim ceneje. :tepen: Poglej malo na bolhi in primerjaj s cenami v trgovini. Tako se boš lažje odločil ali se ti splača kupiti rabljeno ali novo.

Preko Goblina sem že kupoval in jim je za zaupat, pa tudi preko Konzolkota so nekateri že kupovali in ni bilo težav.

Jup, bo kar prava tema za to vprašanje. :yes:

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Hvala za odgovore.

Sem gledal na bolhi in se so se mi zdele cene rahlo previsoge (konzola + 2 kontrolerja približno 200€), plus tega še obstaja določeno tveganje, za majšo vsoto se najdejo, samo so te konzole starejših letnikov, vsaj tako se mi zdi. Večina jih pripiše "malo rabljen", "kot nov", "skoraj nič rabljen", nevem koliko je temu verjeti. :)

Glede mp nisem razmišljal, bi bilo dovolj samo sp, vzrok so predvsem cene iger, je pa res, da bi mogoče za kako FIFO razkiral :)

Sem pa pravkar našel oglas, ki bi bil vreden ogleda KLIK, mnenje? :)

Zanima me še, če ima konzola JTAG, lahko imam naložene igre na zunanjem disku in ta disk uporabljam tudi za shranjevanje drugih podatkov (filmi, serije, dokumenti, itd.)?

Urejano od fusion
Link to comment
  • vrhovni

Pri oglasu nikjer ne piše ali gre za 4GB varianto ali 250GB.

Glede Kinecta pa ne pričakuj preveč. Fin je za preizkusit par iger in malo spremembe da ne igraš vedno preko kontrolerja. A za kaj bolj resnega odpade.

Nimam izkušenj glede JTAG-a. Lahko pa z njim igraš igre preko USB diska in predvajaš filme. Za kaj bolj konkretnega pa je najbolje da kontaktiraš Goblin-a.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Hvala, me še pa zanima, če ima kdo JTAG-an xbox in je poskusil igrati iz zunanjega diska/usb ključa in notranjega-vgrajenega, ter opazil kakšno razliko?

Namreč naj bi igre iz zunanjega diska/usb ključa delovale počasneje/lag, vendar nekateri spet trdijo da temu ni tako, zato me zanima če ima kdo izkušnje s tem?

Link to comment
  • Pred 7 meseci ...
  • Ozi odpel dotično debata

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.