Skoči na vsebino

Ekskluzivno:PlayStation Vita Firmware 1.8


Bessie

Priporočene objave

  • vrhovni
Po čem to sklepaš?

Glede na obliko (okrogli PS, Start in Select gumbi, okrogli izrez za zvočnike, okvir okoli ekrana), je to 100% LCD verzija. Torej Vita "Slim" model, ki je bil nazadnje predstavljen in kritiziran glede slabšega ekrana.

Ne vem zakaj, ampak sem ravno po razporeditvi zvočnikov mislil da je to OLED. Kasneje sem pogledal in vidil, da sem se uštel.

Bi bila pa OLED PS Vita v taki barvi naravnost - uf... Škoda :(

10573384652.png

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • vrhovni

Slabo kaže za PS Vita 2:

Don't hold your breath for a PlayStation Vita successor - so says Shuhei Yoshida, president of Sony Computer Entertainment Worldwide Studios.

"That's a tough question," he replied when asked about a PlayStation Vita 2. "People have mobile phones and it's so easy to play games on smartphones," Yoshida said. "And many games on smartphones are free, or free to start.

"I myself am a huge fan of PlayStation Vita and we worked really hard on designing every aspect. Touch-based games are fun - there are many games with really good design. But having sticks and buttons make things totally different.

"So I hope, like many of you, that this culture of playing portable games continues but the climate is not healthy for now because of the huge dominance of mobile gaming."

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • Pred 2 meseci ...
  • vrhovni

Najnovejša vezija programske opreme PS Vite (mislim, da je to v3.57) onemogoča uporabnikom igranje dolpotegnjenih iger, onemogoča dostop do PSN trgovine ter hitreje prazni baterijo.

 

Navedek

On Reddit and NEOgaf users claim they cannot access the PlayStation Store, but are stuck in an endless loop with the message ‘Please Wait,’ before timing out.

Other reported issues since the update include faster battery drain and the inability to play downloaded games and DLC content.

 

Sam še nisem posodobil programske opreme in bom počakal da stvar uredijo. Mi pa tako ali tako Vita trenutno stoji. :)

Urejano od japanboy

10573384652.png

Link to comment
  • Pred 8 meseci ...
  • Pred 2 meseci ...
  • Pred 3 meseci ...
  • Ozi odpel dotično debata

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.