Jump to content
  • Early preview embargo za TLOU2 se konča ta petek
  • Crytek razvijalec izjavil "PS5 nedvomno boljši"
  • Ghost of Tsushima izid potrjen za 17/07
  • Cyberpunk 2077 izid prestavljen na 19/11
Bessie

Battlefield 3

Recommended Posts

BF3_2D00_packshots3.png

>http://www.youtube.com/watch?v=xP0Ij1_VTY0&feature=player_embedded

Battlefield 3 ships Fall 2011 -- includes jets, prone, and 64 player multiplayer!

Battlefield 3 allows you to feel the full impact of battle like never before. Powered by Frostbite 2, the next generation of DICE’s cutting-edge gaming engine, Battlefield 3 delivers spectacular visuals, earth-shattering destruction and real as hell combat gameplay providing a dramatic immersive First Person Shooter experience. One moment you may be marching down a hilltop listening to the hypnotic sound of a firefight in the distance or admiring the way the light reflects off the smoke plumes of ground to air missiles rising from the city you’re about to engage. The next you’re on an urban street, surrounded, claustrophobic, fighting for your life and looking eight ways at once with all your senses on high alert, chilled at the knowledge that the building you’re

Sliši se dobro! to kar manjka je ena taka igra, ki bi bila crossplatform :D

Edited by Bessie

To bi lahko bilo letos namesto kakega Call of Dutyja. Pri Infinity Wardu so se itak vsi pokregali. Počakajmo še malo, mogoče pa še bo kaj iz tega, če ravno se mi zdi, da je 64 playerjev dobro samo za kaos, nič druga.

Ne to je čisto dovolj, namreč mape bodo verjetno velike, konzolam namreč primanjkuje premalo udeleženih igralcev in je ob 24 igralcih skorajda pogrebna tišina.

Mape me ne skrbijo, bolj me skrbi lag. Sej, pri 64 igralcih bo že kaj drugega kot ta p2p sistem, ampak vseeno. Zanima me, kako bojo to zrihtali. Pa potem squad squad istem, valda se ne bo 32 igralcev med sabo pogovarjalo. Po moje bi bli kaki 4-man squadi čisto primerni.

Nitro sej če si kej igrov battlefield bad company 2 si vidu da maš v squadu sam 4 playerje tko da bo tuki isto pomoje.

Sej sem ga igral, zato pa pravim. Pa v bistvu je to še najboljša rešitev, razen če maš kako čudno število igralcev in ti en izpade.

Kolikor vem ima BFBC2 dejansko strežnike in ni P2P. V nasprotju z ostalimi je zraven halo serije to ena izmed najmanj lagastih iger. Pa upam da dodajo bote ki zamenjajo igralce ob odhodu iz igre, ker to je katastrofa da smo danes štirje igrali proti desetim. Žal bo vključen pron tako da en hura za kamperje ter snajperje.

Guest iBig
To bi lahko bilo letos namesto kakega Call of Dutyja. Pri Infinity Wardu so se itak vsi pokregali. Počakajmo še malo, mogoče pa še bo kaj iz tega, če ravno se mi zdi, da je 64 playerjev dobro samo za kaos, nič druga.

Activision že nebo nehal s tako prodajano franšizo. Nov cod bo v večini narejen od Sledgehammer games. http://www.sledgehammergames.com/games

Tole z 64 igralci bi znalo bit zelo dobro. V bf2 se spomnim, da sem igral Wake island z 64 igralci. Če so bli pravi playerji gor je blo zelo dober.

Če bo tako kot je bilo v BF2 ko je ena mapa imela 3 različne velikosti (za 16, 32 in 64 igralcev) sploh ne bo problem. Kar se pa laga tiče pa bi znal bit problem...ampak če lahko MAG poganja 256 igralcev, potem bojo tud za BF-ovih 64 zrihtal tak da bo delalo. :)

Upam da ne. Če nekaj obljubljajo, naj to konkretno naredijo, da ne bomo potem konzolaši ostali 8v8 na malih mapah, letala bodo pa vseeno ostala. Sicer ne vem kako je zgledal BF2 na konzolah, ampak kot je že Rubuz rekel, če lahko ima MAG 256 igralcev in igra domnevno v redu dela, potem lahko tudi EA nekaj spravi skupaj. Za zdaj me najbolj skrbijo mape, ki bi jih mogli zrihtat tako, da ne bodo premale, da ne bomo hodili en po drugem in ne prevelike, da ne bomo rabli hodit celo večnost po vsaki smrti.

to je uradno, vrnitev 64 so obljubili za PC, za konzole se je itak vedelo da ne bo (tehnični problemi)

bf2 za konzole je bil bf2: modern combat in je imel 24 playerjev

Meh, sranje. You're probably right. No, še vedno upam, da tudi konzolno verzijo zrihtajo tako kot se spodobi, ker novega CoDa najbrž ne bom kupoval, razen če ti Sledgehammer games ne pogruntajo česa res novega in zanimivega, kar je pa težko verjetno. Bungie-Halo duet je tudi končan, torej to tudi odpade, ostane še Mass Effect 3 in ostala morebitna jesenska presenečenja.

No ja potem bomo pa kar na pc igrali, se vidi da so konzole čisto izmozgane. Najprej strojno zahtevne igre, fizika, rušljivost, 3D slika ter veliko igralcev to žal ne gre več skupaj na tej generaciji konzol.

Prvi gameplay teaser. :love:

>http://www.youtube.com/watch?v=wi2tae2PmmU&feature=player_embedded

Edited by Rubuz

To je Battlefield, kaj ti bo SP... Drugače pa so ti teaserji drek, vse kar vidiš so logotipi na začetku in random trosekundni flashi, ki ne pokažejo nič.

To je Battlefield, kaj ti bo SP... Drugače pa so ti teaserji drek, vse kar vidiš so logotipi na začetku in random trosekundni flashi, ki ne pokažejo nič.
moja Xškatla360 je pač benana :) zato mi je kr nujn SP :P

Ne vem zakaj pri BF tako težijo s SP? Naj dajo možnost igrati z boti in maš dober "SP" špil ne pa neke

zgodbe, ki so tako ali tako že vse prežvečene in te silijo bruhat ne pa igrat.