Skoči na vsebino

Battlefield 3


Bessie

Priporočene objave

Pač, hočeš nočeš ni samo MP igra ane...

Q: When will the Back to Karkand expansion pack be released?

A: We have not yet announced the Back to Karkand expansion pack release date.

Ob nakupu dobiš kodo za DLC, ki pa še nima datuma izzida in očitno se je Sony zmenil, da ko bo, bo en teden prej na PS3...

post-101-144771012885_thumb.jpg

Battlefield 3: Back to Karkand

What it is: An entire themed expansion pack the size of Battlefield: Bad Company 2 Vietnam.

Where to get: You will be eligible to download this expansion pack (once it is released) if you pre-order Battlefield 3: Limited Edition at Origin or at any retailer all over the world.

Available: The release date of Back to Karkand is not yet announced. This expansion pack is not on the disc and is not available on the launch date of the base game. Everyone (pre-orderers and those who buy it separately) will be able to start playing Battlefield 3: Back to Karkand at the same date.

Cost: At no extra charge with every pre-order of Battlefield 3: Limited Edition. You will be able to buy it separately for $14,99 if you don't pre-order (release date not yet announced).

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment

EPIC FAIL :lol:D

Jaz pa dobim komaj zjutraj danes ob 10 00. Sicer bi moralo prit že včeraj, ampak mi štajerci itak dobimo vse pozno (vrjetno zaradi carine na Trojanah :roll:).

Moj nick za igro je Armored_kantus (ja vem, malce preveč gow fanboya je v meni). Dodal bi predlog, da se podobno kot za Steam ob strani doda tudi Origin, za lažje dodajanje.

Urejano od Raptor90
Link to comment
  • vrhovni

Baje je SP kampanja precejšen polom, večinoma sestavljen iz predelov, kjer bolj nimaš kontrole nad dogajanjem (takorekoč on-rails shooter), in QTE in scripted dogodki, ki so baje polni bugov in v večini primerov ne delujejo tako, kot bi morali. Ker me MP itak ne zanima, je to precejšnje razočaranje. :(

Link to comment
Baje je SP kampanja precejšen polom, večinoma sestavljen iz predelov, kjer bolj nimaš kontrole nad dogajanjem (takorekoč on-rails shooter), in QTE in scripted dogodki, ki so baje polni bugov in v večini primerov ne delujejo tako, kot bi morali. Ker me MP itak ne zanima, je to precejšnje razočaranje. :(

Rushed zadeva, očitno so na vse načine morali ujeti datum rilisa...

 

 

Link to comment
Baje je SP kampanja precejšen polom, večinoma sestavljen iz predelov, kjer bolj nimaš kontrole nad dogajanjem (takorekoč on-rails shooter), in QTE in scripted dogodki, ki so baje polni bugov in v večini primerov ne delujejo tako, kot bi morali. Ker me MP itak ne zanima, je to precejšnje razočaranje. :(

Aja? Ka si že probu stvar, al od kod ti info? Drugač pa tipično FPS. SP spacajo hiter skupi, glavni poudarek pa na MP, ker to se zadna leta samo še trži pri FPS. Blo za pričakovat.

evo še review od gamespota, če koga zanima

>http://www.youtube.com/watch?v=NAIIWsDNPoA

Urejano od MannyPacman

MannyPacman888.png

MannyPacman888.png

Link to comment

jaz sem začela mp in bila v prvih 5ih minutah 4x ubita :lol pravijo, da vaja dela mojstra.mi je

pa všeč. kot bad company 2. tam sem tudi več časa potrebovala, da sem padla noter in ugotovila fore.

me pa malo čas jebe, ker za mp rabiš dosti časa, jaz ga pa nimam. ponavadi imam čas po pol ure skupaj, kar je pa občutno premalo za mp. no ja. počasi pa ziher se daleč pride.

mistress3riple.png

Link to comment

Tu pa tam je par scen ko moraš stiskat RT A B...Eni hočete ne vem kaj od igre, kritizirate na polno a igrate 24\7 :duh:...Ni ravno najbolši SP je neke vrste DIE HARD akcija pretiravanje, meni je tak glavni MP...Če hočem dobro zgodbo grem raje kakšen film pogledat, ali kakšen RPG zaigrat in se ne zanašam na brainless shooters :lol...Dan danes pa je tak 90% iger narejenih za otroke do 14 let in tukaj se jih večina obnaša tako...:headscratch:

xXTrustN1Xx.png

Link to comment

Huh ste pozni, jaz sem SP že v petek obrnil. Kot ljubitelj konzolnih AAA eksluziv, morem rečt, da zadeva ni tako slaba, bugov na pc verziji ni bilo veliko, qte ter rail scen je malce preveč (razočarala me je letalska scena , saj sem pričakoval da jo bom v stilu ace combat doživel neposredno, z vodenjem horneta, ampak je zadeva zgolj tehnični video, kaj zmore Frostbite 2 ). Določene misije igramo končno kot rus in ne zgolj v vlogi marinca. V eni misiji nam celo rečejo naj se lov na vodjo PLR ne konča kot osama bin laden styl. Skratka igra ne razočara, pritožujejo se itak zgolj cod igralci.

Za mp nima kaj rečt, zadeva rula, ampak imam tudi nekaj zamer: na večjih mapah ter 64 slotnih strežnikih imam občutek nepomembnosti, to pomeni da sam skorajda ničesar ne moreš storit, to se posebaj pozna na rushu, kjer so določene točke pokrite z številnimi reconi. Ker igram hkrati tudi Geow3 je to zame še posebaj očitno, kjer je vsak igralec pomemben za zmago.

Spawni so v kurcu. Saj se včasih spawnam pred/za sovražnikom, tako bi vsaj dodali spawn protection, ampak o temi ni sluha ne duha. V TD sem začel match z dvema sovražnikoma ob strani..lepo dice..lepo...

Občutek rušljivosti ni tako očiten kot v BC2. Zdaj ali je to server omejitev nevem ,ampak da ne gre podirat grmov ter raznih sten v skladiščih je pa res smešno.

Ko v tank zmečemo ducat AT grenat, smo nagrajeni za vehicle disable, ampak nasprotnik kljub temu še lahko mirno strelja, celo hitreje ga popravlja, kot ga ti uničuješ z rpg-jem. Nekako ni občutka pri uničevanju vozil kto je bil v BC2, vozila so preveč zdržljiva. V igri HMMW zdrži dve do tri RPG grenate, ampak v realnosti še ene ne, v istem vozilu tudi ne uspeš ubit strelca z puško, saj so stekla uber zdržljiva.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.