Skoči na vsebino

Battlefield 3


Bessie

Priporočene objave

OJLA, Eno butasto vprašanje:duh: :

Torej ,če prav razumem, se na konzolah MP igra NAJVEČ 12 vs12 na vseh mapah :thumbsdown:

na PC pa 32 igralcev proti 32 :thumbsup: , ALi se motim??

Ker če je to res ,tokrat raje kupim igro za PC !!

Pa še,če kdo pokomentira verzijo konzol ,če je mapa tako velika ,ja a se sploh squad sreča .

Kar pa se grafike tiče PC vs Konzole - pa imho , se v soju žara in borbe ,tistih senčenj verjetno ne opazi ali se motim.

prosim za obrazložitev ,tistih ,ki igro že igrate,na katerikoli platformi.

barocco1974.png

barocco74.png

barocco1974.png

Link to comment
OJLA, Eno butasto vprašanje:duh: :

Torej ,če prav razumem, se na konzolah MP igra NAJVEČ 12 vs12 na vseh mapah :thumbsdown:

na PC pa 32 igralcev proti 32 :thumbsup: , ALi se motim??

Ker če je to res ,tokrat raje kupim igro za PC !!

Pa še,če kdo pokomentira verzijo konzol ,če je mapa tako velika ,ja a se sploh squad sreča .

Kar pa se grafike tiče PC vs Konzole - pa imho , se v soju žara in borbe ,tistih senčenj verjetno ne opazi ali se motim.

prosim za obrazložitev ,tistih ,ki igro že igrate,na katerikoli platformi.

Dosti sem preigral oba bad company 1,2 (moj podpis), na ps3 in zelo me je motilo da so takšne mape kot je heavy metal zelo prazne. Ker konzole niso zmožne dati boljšo izkušnjo in boljšo tehnično podobo, ter stabilen fps, sem se odločil za pc verzijo. In ja konzolne mape so manjše ter z manj igralci. Grafično seveda prevladuje zopet pc, saj na ultra nastavitvah zašvica marsikatera novejša grafična kartica, tako da 6 let star hardwer nima za burek tu. Pač igra je klasična pc timska streljačina z okusom konzolnih streljačin.

Link to comment

Tako, Hard Campaign in 7 ur multiplayerja na XBOX360 je za menoj... In imam res eno vprašanje... Zakaaaaaj se je DICEu tako mudilo?!? Zvok, animacije, "Lost connection to EA servers" itd.

Aaah, upam da spravijo skupaj en patch, lahko tudi 1 giga velik, samo naj popravijo vse te majhne in mal večje napake, da se končno ustvari harmonija igralstva...

Amicus Omnibus, Amicus Nemini...

KaSpeex.jpg

Link to comment

Meni osebno, se BF3 zelo dopade. To je moj prvi BF in bo letos verjetno kar moja prva streljačina.

Campaign je kratek in ni nevem kakšna revolucija, vendar je meni osebno bil všeč. Konec koncev takšne igre nikoli ne kupim zaradi Campaigna, ampak zaradi Multiplayerja. Campaign odigram le toliko, da se igre malo privadim.

Če je kdo na Xboxu 360 pripravljen odkleniti nekaj Achievmentov in orožij v CO-op modu, naj mi tukaj ali na ZS javi svoj Gamertag :) .

Link to comment
Če si frišn, kar se tiče fps špilov na konzolah, potem je to logično, ker nisi navajen na gamepad(isto je pr men). Ampak čez čas boš dubu občutek in bo bolš. Morš vedet, da eni sam konzole nažigajo in jim je gamepad isto ko nam miš na kompu =).

odvisno, kaj je zate frišno? xbox imam eno leto ampak pri tej igri imam pa probleme.mislim

pri assassin's creed brotherhood mp sem boljša :D mogoče mi pa streljanje ne gre. še dobro, da nisem v resnici vojakinja

mistress3riple.png

Link to comment
th

thx. res ne igram veliko fps iger. bo treba res več igrati.

V bistvu jaz igram fps na vseh živih platformah, ampak imam kljub temu probleme z streljanjem. Namreč dokler si ne priboriš razne optike, zaradi recoila ( ali po naše odsun puške) in dima pri streljanju sploh ne vidiš tarče oz. jo izgubiš , ker je grafika na default preveč temna, nasploh je preveč pisano v tej igri, da oko komaj zazna premike. nekateri igralci so pač cele dneve pred igrami in so jasno razvili reflekse, kako reagirat ob sovražniku.

Link to comment

A se da nekako naredit, da bi imeli skupaj zbrane uporabnike/igralce BF3 po sistemih? Mogoče bi zadeva prišla prav tudi v drugič MPMP (multiplatform, multiplayer :?) igrah!?

Aja pa kak KSi platoon ne bi bilo slabo imet...

post-101-144771012961_thumb.jpg

Hmm v bistvu že obstaja, a je to kdo od "naših" naredil?

KSi Community zaenkrat 0 memberjev...

P4ND3M0NU1M created a platoon named KSI COMMNUTIY
Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment
A se da nekako naredit, da bi imeli skupaj zbrane uporabnike/igralce BF3 po sistemih? Mogoče bi zadeva prišla prav tudi v drugič MPMP (multiplatform, multiplayer :?) igrah!?

Aja pa kak KSi platoon ne bi bilo slabo imet...

[ATTACH=CONFIG]747[/ATTACH]

Hmm v bistvu že obstaja, a je to kdo od "naših" naredil?

KSi Community zaenkrat 0 memberjev...

jaz sem za to, vendar ne vem, kdo bi hotel z mano igrati, ker sem slaba :D

imam 3x višji death kot kill :headscratch:

pa eno resno vprašanje. danes sem igrala in mi je zelo štekalo. player je skakal naprej in nazaj in ga sploh nisem mogla kontrolirati. seveda so me vsi takoj ubili.

sedaj me pa zanima. ali je to moja internet povezava ali imajo serverji težave?

res je, da imam občasno težave z internetom (ta teden je itak zelo počasen) ampak, kar se mi je danes dogajalo v mp, se mi še ni nikoli

mistress3riple.png

Link to comment
jaz sem za to, vendar ne vem, kdo bi hotel z mano igrati, ker sem slaba :D

imam 3x višji death kot kill :headscratch:

pa eno resno vprašanje. danes sem igrala in mi je zelo štekalo. player je skakal naprej in nazaj in ga sploh nisem mogla kontrolirati. seveda so me vsi takoj ubili.

sedaj me pa zanima. ali je to moja internet povezava ali imajo serverji težave?

res je, da imam občasno težave z internetom (ta teden je itak zelo počasen) ampak, kar se mi je danes dogajalo v mp, se mi še ni nikoli

To skakanje (eni mu pravijo portanje) se precejkrat pojavi, ko imaš probleme s povezavo, ali pa je povezava zasedena na primer s strani uTorrenta in podobnih downloading programov. Če si s polno hitrostjo karkoli prenašaš s spleta, potem ne igraj istočasno še multiplayerja. Če praviš, da celoten internet dela počasneje kot običajno, pa je mogoče krivda tudi na strani ponudnika.

Iste stvari se včasih (a redko) pojavljajo tudi zaradi težav na igralnih serverjih, ampak takrat bi morali vsi skakat po mapi, ali pa ti sploh ne bi našlo igre.

NitroBlast90.jpg

Link to comment
To skakanje (eni mu pravijo portanje) se precejkrat pojavi, ko imaš probleme s povezavo, ali pa je povezava zasedena na primer s strani uTorrenta in podobnih downloading programov. Če si s polno hitrostjo karkoli prenašaš s spleta, potem ne igraj istočasno še multiplayerja. Če praviš, da celoten internet dela počasneje kot običajno, pa je mogoče krivda tudi na strani ponudnika.

Iste stvari se včasih (a redko) pojavljajo tudi zaradi težav na igralnih serverjih, ampak takrat bi morali vsi skakat po mapi, ali pa ti sploh ne bi našlo igre.

jaz sploh ne dl več iz torrentov, če pa že pa potem ne igram mp. bo res kriv moj ponudnik, ker sem sedaj probala igrati AC Brotherhood, pa je bilo isto. oni so mene videli. ko sem želela nekoga ubiti je povezava zmrznila.

Jaz imam od nekdaj rad v ekipi take, da smo si enaki ;) škoda, ker ne igraš na istem sistemu.

to je pa res škoda. bi nama skupaj mogoče dosti uspelo.

a če igraš na različnih sistemih ne moreš v isto igro? .... aja seveda ne moreš v isti party..... ok, sem blond (resnično) :lol

mistress3riple.png

Link to comment
A se da nekako naredit, da bi imeli skupaj zbrane uporabnike/igralce BF3 po sistemih? Mogoče bi zadeva prišla prav tudi v drugič MPMP (multiplatform, multiplayer :?) igrah!?

Aja pa kak KSi platoon ne bi bilo slabo imet...

[ATTACH=CONFIG]747[/ATTACH]

Hmm v bistvu že obstaja, a je to kdo od "naših" naredil?

KSi Community zaenkrat 0 memberjev...

Tole ni KSi. Verjetno kak klan z kratico KSI.

Drugače pa ja, bom jaz ustvaril topic o igralcih.

Naš platoon pa je tule: http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655391401358072/

Dejte se vsi, ki igrate na PCju prosim pofočkat! :wave:

Delat emblem oz. znak za platoon je nočna mora. Na voljo samo par številk in nekaj simbolov...sem spacal nekaj skupaj :duh:

KSi.png

Edit: Bessie, se mi zdi, da bi blo še najboljše, da bi editiral prvi post in tja dodal igralce. Narediš 3 sekcije, Xbox 360, PlayStation 3 in PC, ter pod njih dodajaš igralce.

Urejano od SlashSpeed
Link to comment

Da ne bi slučajno kdo ubil podgane v SP...

PETA have labelled Battlefield 3 'sadistic' for its treatment of animals.

PETA have taken issue with the fact that during the Single Player campaign you can kill a rat with your combat knife (in the back), lift it by its tail, then toss it away.

They have officially commented that the "killing of virtual animals can be a brutalising effect on the young male target audience".

PETA goes on to say that there have been repeated cases of "animal cruelty" as a result of inspiration from movies and video games.

BessieSABU.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.