Skoči na vsebino

Battlefield 3


Bessie

Priporočene objave

Ne vem zakaj pri BF tako težijo s SP? Naj dajo možnost igrati z boti in maš dober "SP" špil ne pa neke

zgodbe, ki so tako ali tako že vse prežvečene in te silijo bruhat ne pa igrat.

Pr BF:Bad company 2 mi je bil SP zelo zelo všeč, še nekak bolsi kot pri COD: black ops

Vito2323.png

 

"Always turn a negative situation into a positive situation."

 

 

 

 

 

Link to comment
  • vrhovni

Decent? Seriously? A samo jst živim v nekem drugem svetu, kjer mi pade dol čeljust, ko vidim tole grafiko, in kar malo težko verjamem, da gre za dejanski gameplay?

Ali sem pa res samo tok za časom, ker lihkar prešpilavam šele Mass Effect 2, pa se mi že tam zdi fenomenalna grafika. Dunno.

Anyway: holy fuckin poop Batman, I'm glad I have a semi-decent rig in these crazy times.

Link to comment

Ne vem točno kaj bi si mislil o tem špilu. Po eni strani je kul, ker se mu ne reče Call of Duty, po drugi strani pa spet ni nič novega. Ziher še deseti špil z isto tematiko, istimi puškami, istimi forami itd. in mi je že res dovolj. Zgleda, da svet res rabi neko novo vojno, da bodo lahko potem delali kake bolj zanimive špile. Grafika je sicer OK, ampak močno dvomim, da jo bo videl kdorkoli razen tistih, ki imajo neke high end PCje. Jaz to ravno nisem, zato boli ku... Sploh pa - to je BF3, zakaj gledamo single player posnetke?

NitroBlast90.jpg

Link to comment

.

"Our competitors are getting lazy. They're using the same engine, the same recipe for building a game. At some point you need to take that leap. I haven't seen them take that leap since a long time ago.

"We are doing that now. They had better watch out. We are coming for them," he added.

DICE is currently working on another installment of their first-person shooter series, Battlefield 3, which they say can handle 256-players at once, ala MAG, but they opted not to and settled for 64 because it was "not fun."

“A lot of people ask us about 64 versus 128 or 256 players. Technically, we can go to 256, we’ve tried it. We play tested with 128. You’ve got to make a game that’s fun to play. And, arguably, we think that the most fun you can have is when it’s between 32 and 40 players,” says DICE CEO Patrick Söderlund in a recent interview with AtomicMPC.

“And we’ve done substantial research into this and tested 128 and that it’s not fun. Maybe we haven’t done our design work good enough, but we just feel like there’s no point in going higher than 64.”

Battlefield 3 is slated to arrive later this year for the PS3, Xbox 360 and PC.

BessieSABU.png

Link to comment

Sej je boljše tako. Itak velika večina ljudi igra igre zato, da randomly streljajo, ne da sodelujejo in prav predstavljam si zmedo pri 256 igralcih. Pomen posameznika se pri tem drastično zmanjša in najbrž je skoraj nemogoče sam naredit karkoli, pa če si še tako dober. Da ne omenim map, ki bi potem mogle bit čisto gromozanske, kar posledično pomeni pravo preseljevanje narodov vsakič, ko umreš. To pa mi tudi ni v interesu.

NitroBlast90.jpg

Link to comment
Sej je boljše tako. Itak velika večina ljudi igra igre zato, da randomly streljajo, ne da sodelujejo in prav predstavljam si zmedo pri 256 igralcih. Pomen posameznika se pri tem drastično zmanjša in najbrž je skoraj nemogoče sam naredit karkoli, pa če si še tako dober. Da ne omenim map, ki bi potem mogle bit čisto gromozanske, kar posledično pomeni pravo preseljevanje narodov vsakič, ko umreš. To pa mi tudi ni v interesu.

Saj to je ravno dobro da en igralec nemore nič narediti. Kako pa si definiraš coop igro če pa si sam popravljaš tank hkrati pa rushiras vse kaj je na poti brez podpore. Vsekakor bi takšna igra morala imeti 256 igralcev in velike mape, ker bi takoj izničila pomen kamperjev, snajperjev ter določenih osebkov ki vse delajo sami. Sem igral eno igro kjer nas je igralo 128 in vsak squad je predstavljal kak organiziran klan ter je imel svoje naloge ter področje, samo squad leaderji so imeli natnačnen briefing in komunikacijo med squadi. Enako je pri magu ampak ker je premalo slovencev ter preveč čuden nadzor sem izgubil zanimanje nad igro.

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • 3 tednov kasneje...
  • Pred 2 meseci ...

Xbox360 slim 199eu 4gb - igranje BF3 brez zapletov SP in MP.

Nov računalnik... 1000eu+ - nikol neveš koliko fpsjov bo pa kok bo štekal in ja čez eno leto bo treba spet kej novga kupt!

Ja kr ostajam na konzolah! :)

Vito2323.png

 

"Always turn a negative situation into a positive situation."

 

 

 

 

 

Link to comment

No ja, pozabil si omenit fps-drop , BF3 na konzoli = Bad Company 2 , 24 igralcev, verjetno precejšna omejitev mape. Ter na splošno precejšne grafične omejitve ter fizike + senčenje. Sicer bi že brez igre imel namen kupit pc, ampak tudi ni potrebe po 1000 € vrednem hardware.

Geow 3 MP na xbox360 ter BF3 na pc in U3 na ps3 . Pa se lepo izide.

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.