Skoči na vsebino

bulletstorm epic edition / gears of war 3 beta


Avart

Priporočene objave

Sej koncept igre mi je všeč, pač letiš skozi stage in probaš nashootat čim več točk. Kul je, ker je precej replay valueja in neke močne zgodbe itak ne rabiš. Moti me edino ta Epicova atmosfera - gay macho muscly bullshit characterji, neke outlandish puške, celo okolje je u kurcu in sploh ne veš kje si (kako se že reče onemu planetu, vem da je spet tako smešno-čudno ime), enemyji spet ful podobni gearsom, pač neki drunkard primitivci. Pa dejstvo, da tipa potegneš, ga 2x brcneš in parkrat ustreliš, nakar poleti čez sobo, ti pa dobiš 10 točk. Oh well... Najbrž bi mi bil špil dost bolj všeč, če bi bil postavljen v bolj moderno, non-Epic okolje.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Hehe to se strinjam.....okolje je odraz ikone po imenu Cliffeh Beh. xD Tokrat z ekstremno mero neresnosti. +1 aswell....Stygia lolwut? :D

Mogoce me to niti toliko ne moti....itaq ignoriras. Ampak dejstvo, da je to, kar je bilo v demotu, vse, me zeloooo bega. Pol je spil cisti fail.

Sicer sem ti pa ze jamral prek Lajva.....TURBO 2 mode nao Y_Y

fs.pngMorbidMagic.png
Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • 4 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.