Skoči na vsebino

Forza Motorsport 2


policaj

Priporočene objave

  • Odgovorov 241
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

  • Pred 4 meseci ...

Igro sem danes downloadal in se mi zelo dopade.

Dosti avtov je v demu in samo ena proga, fizika avtomobilov je zelo dobra.

So tudi poškodbe katere zgledajo dokaj fajn, na vožnjo pa ne vem če kaj vplivajo, grafika pa nevem če je kaj boljša od TDU.

Pričakoval sem malo boljšo grafiko.

Link to comment

Ok zdaj bom začel noret:

Hooooočem X360!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Grrr še 50€ mi manjka!

--------------

Drugače pa je bila Forza motosport 1 edina igra za Xbox, ki me je zelo dolgo limala na TV in sem ob njej neznansko užival. Edina, ki ji je prišla blizu je bila Mech assault 2 (ampak to je tako ali tako čisto drugi žanr). Upam,da kmalu dobim še 50€ in končno preizkusim tole igro.

Link to comment

Nevem kako je z Forzo 2, ampak v Forza Motorsport 1 je bilo, da si lahko nastimal damage levele:

-Brez (nisi mogel poskodovati avta od znotraj in tudi vizualno ne!)

-Cosmetic (lahko poskodujes vizualnost, slednje poskodbe NE! vplivajo na voznjo)

-Simulation (lahko poskodujes vizualno avtomobil, to ti zmanjsa koncni izdatek denarja, in tudi z-znotraj lahko poskodujes avto, kaj seveda vpliva na voznjo. Avto nese v levo/desno, izgubi nadzor torej, zmanjsa se moc ob poskodbah masine, ni vec takih pospeskov in tudi koncna hitrost pade jako)

-Slo je se nastimat, da lahko gres tankat - torej, da pac rabis bencin za voznjo, to je pa seveda prineslo preglavice zgolj in le v Endurance dirkah.

Ampak tudi v Forza Motorstorm 1 DEMO-ju (!) smo bili prikrajsani za zgornje trditve (ce me spomin ne vara)

V FM2 sploh ne dvomim, da se lahko ponesreci. Ker je ze original igra bila zelo zelo dobra, grafika ql, seveda je pa bilo glavno realnost, kar se je tudi dobro izkazalo. Pa vecigralstvo je bilo dobrodoslo, tako split screen nacin kot online naziganje. Avtov je bilo v prvem delu enih 220+, v novem jih je bojda nekaj cez 300 (it"s sparta!!!).

Pomojem bo tole igra, ki bo zagrebla ene boljsih ocen z vecine spletnih strani in od vecine uporabnikov. Sploh se ne sekiram, da jim bo spodletelo, razen ce stopijo na banano, ki sem jo prej pojedel.

followmeontwitter.png
Link to comment

Sem prej igral PGR3. Vmes pa zloadal Forco. OMFG...

Vsak ovinek sem letel ven. :D

Na prvi poizkus zelo realna vožnja oz. obnašanje avtomobilov. Niti ne tako hitra. Pa vseeno tak filing kot da bi se vozil po ledu. Pomoje mi fali volan. :headscratch:

Ti zna bit všeč če si ljubitelj takšnih iger.

P.S.: Pa vsaj tist CDROM iz leta 1950 ti ne ruži zravn. Ker je demo. :wtf:

BellerophonMPI.jpg

Link to comment

Super je.Komaj čakam celo.

v demu je 24 avtov in ena proga.Z vsakim avtom je grugač vozit,da ne govorim,če izklopiš pomoči (ABS, TCS, pa stability control)

Za črto za idealno linijo maš pa tu tri možnosti : - da imaš po vsej progi

- samo v ovinku

-pa čist izkopljeno

edini minus za mene je tist penalty.Mal na travo zapelaš al pa rukneš v drug avtov ti nabiva kazenski čas, ki se ti prišteje ob koncu kroga k tvojem času

Če proda kdo Bioshock za x360 naj me ZS-ja

Link to comment

evo se mal info za tiste ki se nimajo forze 2 demo dol

proga je muggeno short track

ter avti v demotu

Class C

2005 Ford Mustang GT 428

2003 Dodge SRT4 441

2002 Honda Integra Type-R 454

2004 Mazda RX-8 Mazdaspeed 477

2006 Lexus IS350 482

2005 Subaru Legacy B4 2.0 GT 483

2003 Nissan Fairlady Z 484

1997 BMW Motorsport M3 E36 489

Class A

2005 Lamborghini Gallardo 759

2007 Porsche 911 Turbo (997) 766

2004 Ferrari F430 798

2005 TVR Sagaris 806

2003 Dodge Viper SRT10 807

2005 Mercedes SLR 834

2005 Ford Ford GT 838

2006 Chevrolet Corvette Z06 841

Class R2

2005 Maserati #35 Risi

1997 McLaren #43 Team BMW

2005 Ferrari #11 Larbre Compettition

2003 Pagani #17 Carsport America

1998 Porsche #26

2003 Saleen #2 Konrad M

1998 Nissan #32 Nissan R390

2006 Chevrolet #4 Corvette

yamall5.png
Link to comment
Tale Forza 2 pa seka nooooooooooooooooooooorooooooooooooooooo!!!

Skor vsak ovinek sem zunaj,...To bo must have,....špil

Xsiluro,potem bolje da ne greš več na real cesto, ker če boš vozil kot v forzi... :lol::lol:

hehe! Sej sem se mal hecal, je pa res, da nimam real mercedesa tko, da real life ni panike. Je pa tolk hud demo, rajš sploh ne pomislim kako bo zgledala Forza 2 ko pride final verzija.

Xsiluro.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.