Skoči na vsebino

Forza Motorsport 2


policaj

Priporočene objave

PehoSL in Bassivity lepi drive skilli :thumbup: ...Enkrat sem celo v nizu 3 dirk bil 2 od 4(Premagal bassivity, slabši pa od pehoSl :ihih: )...

Kar se pa tiče adooman, on je tip klasičnega nooba...Ker je skos zgublal se je spustil v nizke fore da se je z vso silo zaletel tebe v ovinkih in take noob fore... :bleh:

Dodajte me na PS3: Zoran_The_Great

Link to comment
  • Odgovorov 241
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Vi vsi skupaj pa ste kekeci ker nimate na serverju naštimanega damage na simulation. Nevem, meni sploh ni fora igrat Forze ko lahko na STARTu držiš do konca gas in tako izpelješ "perfektno" brez, da bi ti kaj poškodovalo mašino. Naredi to, ko je damage na Simulation nastavljen :thumbup:. Pravtako se s tem konča zaletavanje v ovinkih, enkrat bo to naredil, pa bomo vidli če se bo lahko še ravno peljal.

Torej predlagam, da vedno date damage na simulation. Drugače pa se priporočam za Burnout.

followmeontwitter.png
Link to comment

Do danes smo se kar nekajkrat srečali in zaigrali Forzo. Je pa zadeva nezanimiva če vedno dirkamo z določenimi prednastavitvami. V primeru tunanih avtov med A in D grupo sem jaz zelo močan :beer: , brez tuninaga sem slabši :thumbdown: , v R grupah sem zelo slab :doh: itd. Enako velja za ostale. Vsakemu odgovarja določen tip nastavitev ali avtov. Zato predlagam, da se poskušamo najti neko kombinacijo v kateri smo si enakovredni in bo zadeva zanimiva za vse. Če pa to ni mogoče pa predlagam, da vsak od igralcev prevzame določanje igre. Naprimer če igramo štirje en določi pravila in po štirih dirkah določi pravila drugi itd. To pomeni 16 dirk, kar pa je ravno zadosti za en dan. Mogoče bo ratalo. Saj res, da je dirk v izobilju na livu in za vsakega nekaj, vendar najboljše je igrat s Slovenske gore listom :petting: .

Forza je zakon !!!

Link to comment
  • Pred 9 meseci ...
  • Pred 2 meseci ...
  • 3 years later...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.