Skoči na vsebino

Forza Motorsport 2


policaj

Priporočene objave

  • Odgovorov 241
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Na kak nacin pa dobite ven slikce, a Forza podpira tudi USB kljucke? Bral sem, da se jih da uploadat na live, a da bi jih lahko dal na kljucek nisem nikjer zasledil. Morda nisem bral pravih reviewjev.

Ko slikas v igri te vprasa ce jih hoces uploadat na forzamotorsport stran in pol se prijavis na tej strani z svojim gamertagom in imas slike. Slabost je, da jih imas naenkrat lahko samo 5.

Link to comment
Fantje a vam dam eno idejo za Forzo 2 avtomobile barvat? Naj nekdo, ki ima čas in voljo napravi kakšen avto na temo Konzole Slovenija. :beer::beer:

Xsiluro sem že delu na tem, logotip je narjen 99% identično ampak druga pa nevem kaj nej nalimam zraven. Sam logotiip čez avto je men bedarija in zgleda hudo, treba je vse detajlirat in tema ksi nima nč prepoznavnih elementov.

Delam pa na joker mobilu ker je materjala poln od jokerja samga do ostalih likov. More bit snetiju všeč da ga bo nalimu v forza opis v next issue :china:

@Policaj Ja, da je nismo znamka za japonski body tuning sem na žalost zvedu šele kasneje :tard: V novi varjanti tega ni sem pa nismo prekopiral na fairlady (nissan 350z), povsem identičnega kot je tisti iz forza trailerjev in nasploh forzin nosilni model. :cash:

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.