Skoči na vsebino

Nakup matične plošče


hxchewie

Priporočene objave

Lep podrav spet vsem skupaj :)

Ker kupujem nov računalnik in se na določene zadeve ne spoznam najbolje bi prosil za en nasvet glede matične, katero se mi splača kupit. Rad bi nekaj kvalitetnega a vseeno nekih blazno hudih denarcev nei zapravljal. Gor bom dal i5-2500k sandy bridge, gtx 570 in mislim, da več kot 4gb rama nebom dajal (:

v glavnem zanimajo me predvsem predlogi za matične. denar ni problem ampak raje našparam kak evro :)

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

ni novejši odgovor ampak:

ASUS P8P67 LE Rev 3.0 okoli 120-130€ meni osebno dobra matična SLI ....

MSI P67A-GD53 (B3) - Intel P67/DDR3/CFX&SLI/1155/ATX 132€ si jo mislim nabavit . jo imajo v DINIKOMPU. vredna vsakega centa IMO.

GA-PH67A-UD3-B3 okoli 100-110€ je SLI varjanta ,če te mika nakup dodatne grafe v prihodnosti SLI , jo ima prijatelj je zelo zadovoljen

malo pogooglaj .. poglej v dinokompu Funtechu mogoče AGT ipd.

seveda lahko dobiš tudi cenejše ,vendar osebno pri matičnih ploščah nisem nikoli "preveč" šparal.

osebno razmišljam o nakupu GeForce GTX 560 Ti osebno se mi zdi trenutno naj P/P. veliko za malo ceno pa še ne pregereva se tako kot 470-ice. ampak če maš dober Cooler ni panike. ;)

Urejano od barocco74

barocco1974.png

barocco74.png

barocco1974.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.