Skoči na vsebino

Ali ste imeli kdaj slabe izkušnje z www.sendit.com ?


Xsiluro360

Kje v kateri spletni trgovini največ kupujete Xbox360 opremo & igre ?  

26 glasov

  1. 1. Kje v kateri spletni trgovini največ kupujete Xbox360 opremo & igre ?

    • www.sendit.com
    • www.gameplay.co.uk
    • www.game.co.uk
    • igabiba.joker.si


Priporočene objave

Malce me zanima. če je kdo imel kakšne slabe izkušnje z spletno trgovino www.sendit.com. Namreč meni so kot prvo poslali naroben artikel naročil sem brezžične slušalke dobil ožičene nato sem jim artikel vrnil neodprt, ker se na 300 metrov vidi, da so poslali napačen artikel nakar sem prejel paket nazaj kot, da ni bil sprejet! Klub temu, da sem vrnil paket na naslov, ki so ga napisali sami kot "return adress".

Naročil sem še wireless dodatek za xbox360, ki naj bi bil poslan 11.12.2006 pa ga še danes nisem videl prav tako ne pravega artikla brezžične slušalke!

Čeprav je res, da je v tem letnem času pošta precej obremenjena se mi zdi tri tedne čakanja za paket, ki ga še vedno ni navaden nateg!

Malce vas opozarjam, da bodite previdni glede naročanja pri tejle spletni trgovini, da ne povem tega, da fantje sploh ne vedo, da je Slovenija v EU!

Recimo z www.gameplay.co.uk ter www.game.co.uk nisem nikoli imel takih problemov, za info.!

Xsiluro.jpg

Link to comment

jaz si nabavljam robo prek www.play-asia.com sem zelo zadovoljen :thumbup:

nabavil sem si brezžični pad + adapter + faceplate crom :love:

Cenejša roba dobiš v roku 7 do 10 dni ,edino so mi carino zaračunali 3.500 sit . Mogoče ker sem dobil v škatli :headscratch:

Next time naj mi pošljejo v oblazinjeni kuverti me zanima če mi zaračunajo carino :headscratch:

Ja če bo kdo naročal imam 2 kupona za popust pri play-asia 5$ in 15$ popust nad naročilo 50$ :thumbup:

Xbox

Link to comment
Samotar a potem še carino plačaš pri play-asia? Kolk te pa pribljižno pride poštnina?

Ja verjetno zaradi paketa sem dobo robo v škatli :doh:

poštnina te pride odvisno kaj kupiš od 3 € naprej

Product name Qty. Price/Unit Price

Face Plate (Chrome) 1 US$ 19.90 (~15.66 EUR)

Xbox 360 Rechargeable Battery Pack (Asia) 1 US$ 10.90 (~8.58 EUR)

Xbox 360 Wireless Controller (Asia) 1 US$ 42.90 (~33.77 EUR)

Sum US$ 73.70 (~58.01 EUR)

Shipping US$ 16.80 (~13.22 EUR)

Total US$ 90.50 (~71.24 EUR)

to je to men se nezdi glih pretirana cena za vse skupaj

:thumbup: kaj praviš :headscratch:

Xbox

Link to comment
Samotar a potem še carino plačaš pri play-asia? Kolk te pa pribljižno pride poštnina?

Ja verjetno zaradi paketa sem dobo robo v škatli :doh:

poštnina te pride odvisno kaj kupiš od 3 € naprej

Product name Qty. Price/Unit Price

Face Plate (Chrome) 1 US$ 19.90 (~15.66 EUR)

Xbox 360 Rechargeable Battery Pack (Asia) 1 US$ 10.90 (~8.58 EUR)

Xbox 360 Wireless Controller (Asia) 1 US$ 42.90 (~33.77 EUR)

Sum US$ 73.70 (~58.01 EUR)

Shipping US$ 16.80 (~13.22 EUR)

Total US$ 90.50 (~71.24 EUR)

to je to men se nezdi glih pretirana cena za vse skupaj

:thumbup: kaj praviš :headscratch:

Meni se zdi tale www.play-asia.com kr zanimiva stvar hvala za info by the way!

Xsiluro.jpg

Link to comment
uff jst bi sam neki uprasu, narocu sm iz game.net gow coll edition, a mi bojo zracunal carino pa se kaksne dodatne stroske? In ce kako jih bom placu, s kartico al mi bo postar racun dol. Ne mislm tistga 2 funta k ti ga racunajo iz kartice :)

Če si naročil iz www.game.co.uk pol ne bo nobene carine ker smo mi in oni v Evropski uniji ! Čeprav oni v Združenem kraljestvu niso čisto 100% če smo mi res v Evropski uniji!!!

Xsiluro.jpg

Link to comment
DrBruce zgleda imaš dobro izkušnjo z njimi. Kako dolgo si čakal da si dobil pošiljko?
Jaz sem naročal od njih samo enkrat in je bilo vse ok, New Super Mario Bros DS guide za ženo.

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment

No končno so se me pri Sendit.com usmilili namreč prišel je prvi paket z MS wireless slušalkami! Opravil sem že nekaj testiranj tako, da lahko kmalu pričakujete opis dotične nove MS mojstrovine! Upam, da me ne bosta preobilica hrane in decemberski jutranji maček, odvrnila od tega da bi bil opis slušalk narejen še pred novim letom!

Xsiluro.jpg

Link to comment
Te lahko vprašam, zakaj si odštel toliko denarja za brezžične slušalke? :?

Hmm,.lahko me vprašaš seveda se pa vprašanje sliši nekako tako, kot zakaj si odštel toliko denarja za GoW, verjetno z razlogom, ki se imenuje imel sem željo, da imam vse brezžično poleg ostalega tudi slušalke!?? :doh: Drugače moram pa povedat, da mi sploh ni žal, ker me je tisti bingljajoči kabel od slušalk motil že pri prejšnem Xbox-u!Je pa res, da niso ravno najcenejši dodatek za MS XBOX360 cena okrog 47eurov s poštnino oz 11.000 sit zaokroženo! :rock:

http://www.sendit.com/game/item/6000000003650

Xsiluro.jpg

Link to comment
Logično, da si imel željo heh. [Govorim zase] - Ne vidim logike, zakaj bi dajal dodatnih 11 jurjev za slušalke, ki jih že imam. S to razliko, da so s kontrolerjem povezane s kabelčkom ... Škoda denarja IMO.

DrBruce po svoje razumem vprašanje samo to težko sodiš po sebi, ljudje smo različni imamo različne potrebe in želje, zato je težko nekoga spraševat zakaj si pa kupil nek artikel, ki ga recimo sam nebi to je dejansko odločitev vsakega posemeznika! Poleg tega, da bom slušalke stestiral in napisal opis, če se bo slučajno še kdo odločil za nakup!Tvoje mnenje je tvoja pravica in precej subjektivna zadeva, tako kot menje moje malenkosti! Serbus

Xsiluro.jpg

Link to comment
tote slusalke na kabl so za en kurac cisto tak. Reje mam brezicne ce jih ze uporablam. Sicer jaz jih ne uporablam ker tak da.

btw. ta trgovina tudi prodaja oni adapter za mis in tipkavnico samo pise le Xbox in ne 360 zraven. A bo ta delal tudi?

A veš, da tega pa nisem zasledil!Sam jaz mislim, da je to tista zadeva za tastri xbox! A pošleš link pa bom pogledal!?

Xsiluro.jpg

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.