Skoči na vsebino

Ali se sploh igrate PSP?


MaTiCeK

Priporočene objave

  • 3 tednov kasneje...

No v ponedeljek sem dobil novi syphon filter: dark mirror, zal se me se ni bilo doma, da bi jo probal, a po vseh pisanjih je izvrstna.

Verjetno pa moram res kot naslednje kupit out run...damn, nujno rabim tud fifo 06 za primerjavo s PES5 (aka demo le tega, ki ga na psp trzijo za 13 jurjev...svinjarija). No kakorkoli, ko vtaknem dark mirror v psp, vam sporocim.

Link to comment

Po prvi uri syphon filterja moram priznati, da se mi spilj hudo dopade. Mal je jeba, ko PSP nima dveh analognih gobic in emulirajo delo miske iz pc streljacin desni stirje gumbi. No verjetno se da prestavit, da uporabljas za merjenje analogno palcko, a zdaj ko sem ze nekaj casa tako igral, se mi ne ljubi se enkrat iti ucit kontrol.

Vsekakor prvi PSP spilj zraven GTA, ki se mi zdi zelo spodoben.

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...

Loco roco :car:

morim pohvalt Media Markt, za promocijo špila so tam mel eno hudo bejbo in 10+ PSP-jev z špilom :car:

aja, pol sem šel v mariborski big bang, pa trgovcu reku za lokoroko

pa je sam prašu ka je to...

toliko o odličnosti, špil pa bi že zdavnaj morali imeti...

ps3_forum2c.jpg

lukidd,0,ffffff,000000,0.png

pspmode fanclub prezident

Link to comment
  • Pred 6 meseci ...
  • Pred 2 meseci ...

Ker ste iz naftalina potegnili temo - ja, igram. Na DSu sem dal skozi verjetno že čisto vsak špil, ki me je interesiral in je zategadelj trenutno bolj suša.

Na PSPju pa je še na tone zame nepreigranih biserov (oz. malce manj, pa vendarle).

[__<(^.^<)_____ascii_userbar_user_]

Link to comment

MaHe, sej ima PSP vedno vec za ponudit in mislim, da ti nima zakaj biti zal da si ga kupil. Poleg tega lahko veliko biserov dobis po smesno nizkih cenah preko interneta. Trenutno igram Daxterja.

Sedaj, ko so omogocili full resolution video pa se mi PSP se toliko bolj dopade. Preko RSS feedov lahko nalozis podcaste in videocaste kar direkt na napravo in gremo. Priporocam The 1UP show :) .

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Sem pred tremi dnevi dobu PSP. :D učeri sm obrnu call of duty: road to victories (res izvrten špil!!), sedaj pa obračam igro gta: vice city stories (najboljsi spil :D ). Imam VELIKO iger, za ene 30GB, tko da moja naslednja igra je Chili Con Carnage - baje izvrstna streljacina. :D dejte priporočit kej kksn hud spil, da ga kupim. :D

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.