Skoči na vsebino

Decisions, decisions.


obioblak

Priporočene objave

Iz časa do časa pride v živlenju do pomembnejših odločitev, kot je tale :D

Postavite se v moje čevlje, kot nekdo, ki so mu všeč dobri špili ne glede na njihov žanr in ste si zadali da si kupite eno. Top tri mesta selekcije so zasedle Halo Reach, Red Dead Redemption in pa tepež Super Street Fighter 4. Vprašanje pa je: Katero?

Zanima me predvsem vaše mnenje in pa zakaj tko mislte, js osebno pa se trenutno nagibam h kavbojcm.:cowb:

Link to comment

Halo Reach je zakon, ko se zbere tapravi folk, kampanja je tudi OK, zraven vsega jo lahko pa še co-op igraš. SSF4 sem probal in ni zame, pač preveč tehnično zahtevno in se mi ne da trenirat. Lahko pač tolčeš nekaj v prazno, ampak to ni to. Kar se tiče pa RDR pa ne znam kaj dosti povedat, ker ga še nisem igral. Bi ga pa.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Halo Reach, če hočeš preigrati dobro igro in jo potem mesece in mesece preigravati preko spleta.

Super SF4, če imaš željo po drilanju kombinacij ali pretepanju preko spleta/s kolegi. Če da, potem vsekakor priporočam stick ali vsaj mod za križec, ker drugače bo šlo ogromno živcev ob zgrešenih kombinacijah.

RDR, če hočeš preigrati fenomenalno igro in jo odložiti na polico.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.