Skoči na vsebino

neogamma r9


furbek

Priporočene objave

malemu sem kupil wii 4.3 in zraven dobil neogamma preko katerega lahko naložiš igre iz sd-ja ali usb-ja.meni to ne uspeva.Bral sem različne forume iz katerih nisem izluščil nič.Zato prosim če mi lahko kdo preprosto pove kako se s tem dela in v kakšnem formatu morajo biti zapisani fajli iger.Hvala

Link to comment

drugač pa tko je delal pr men: WBFS manager morš najprej inštalerat, pol klikneš na my computer(desni klik) pa izbereš manage v meniju izbereš disk managment tm klikneš na disk od usb pa formatiraš pol k je končan greš v WBFS manager pa tm izbereš usb pa še tm daš formate pol pa load pol maš odprt svojj usb pa daš pol browse in tm poiščeš igrco k si si jo prej prpravu jo izbereš in pol sam add to drive(bod pozoren da ti v zgornjem desntm kotu piše estimated size in tm ti piše kok bo porabl prostora na usb)

pol pa sam utakneš v wii pa od tm naprej ti ne morem več pomagat ker mam drug program

a si ziher da je neogamma za usb in sd

nnism siguren k jst sm pr goblinu lepo si dau softmodat

Urejano od Anduril
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.