Skoči na vsebino
  • Sometimes
  • No News = Good News
  • Sometimes
  • Battlefield 5 open beta is all you need!
Anduril

Super Mario 3D Land [3DS]

Priporočeni prispevki

Saj lahko igraš med polnjenjem. :D

Ja, po novem se lahko igri priključiš direktno iz prijateljske liste. MK7 je pa nujen nakup, boljši kot kdajkoli prej. :thumbsup:

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Sam večinoma naročam pri Zavvi, pa gameu sem tud že. Pravijo ( nimam sam izkušenj) da je shopto zelo hiter. Ima pa precej dražjo poštnino.

Če ga boš vzel pri Zavviju majo trenutno še 10% popusta, boš pa čakal od 1 do 2 tedna, saj pri meni je tako.

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Če ti je prioriteta kar najhitrejša dostava, potem se izogni Zavviju. V povprečju se čaka okoli 10 dni. Naroči na gameplay, game, sendit, shopto, ...

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Poleg obeh Galaxyjev je to najboljši Mario, kar sem jih kdaj igral. Že samo ta igra je vredna nakupa konzole. Začel sem z dodatnimi svetovi, pri katerih se težavnost kar precej zviša. :banghead::D

uredil/a Link

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Prišel sem do konca z Mariom in Luigijem, zbral vse kovance, zlate zastavice, ... skratka naredil vse kar je možno. Ko narediš vse to, dobiš na koncu še zadnjo, končno stopnjo, ki je dotlej skrita. Se splača!

Definitivno pa nisem zadnjič zakorakal princesi naproti. Vsa čast Nintendu. :D

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Haha, norc. :D Kaj pa splošno mnenje o špilu po zadnjem levelu? Po nekaterih mnenjih zadeva razočara in deluje skoraj kot predstavitvena žverca, ki naj bi pokazala kaj vse da 3DS zmore. Bi blo to mnenje lahko upravičeno?

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Nikakor. Sem že zgoraj napisal, da je to poleg Galaxyjev zame najboljši Mario ever. Težko bi izpostavil kakšen konkreten minus. Zadnja stopnja je jebeno frustrirajoča, je pa toliko večji užitek, ko prideš do konca.

uredil/a Link

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Dons dobil prvo darilo od nekeja miija. Sem kar debel pogledal, glede na to da se sprehajam s mojim 3DS v glavnem po svoji bajti. Ma pa špil tolko malih luštkanih potez, da je to res noro. Sploh se mi dopade ko ti ploskajo ko pobereš določene kovance. :applause:

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

jz sm v lj pa noben nima očitno tega 3dsa na faksu al kej. Grem jutri mal na prešerca pogledat mogoč srečam koga

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Nisem še imel sreče s StreetPassom, pa ga imam velikokrat s sabo, prav iz tega razloga. Po moje večina lastnikov ročnih konzol le-te igra kar doma in jih ne nosijo ven, tako da moraš imeti precej sreče, da kakšnega uloviš.

Sploh se mi dopade ko ti ploskajo ko pobereš določene kovance. :applause:

Ja! :love: V katerem svetu si?

uredil/a Link

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh
Nisem še imel sreče s StreetPassom, pa ga imam velikokrat s sabo, prav iz tega razloga. Po moje večina lastnikov ročnih konzol le-te igra kar doma in jih ne nosijo ven, tako da moraš imeti precej sreče, da kakšnega uloviš.

Ja! :love: V katerem svetu si?

Trenutno v sedmem, ker skačem nazaj, pa grem čez kakšen level, da poberem vse tri star kovance. Sam bom zdaj raje počakal pa to naredil z Luigijem.

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

>http://www.youtube.com/watch?v=hm7RdEU2LYY&feature=player_embedded

Eeeeeeeeem. No comment.

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

To, končno bom lahko ženki pokazal, da je 3DS pravzaprav zanjo.

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Ustvari račun ali se vpiši za komentiranje

You need to be a member in order to leave a comment

Ustvari račun

Ustvari si svoj račun v naši skupnosti. Izredno preprosto!

Register a new account

Vpiši se

Že imaš račun? Vpiši se tu.

Vpiši se