Skoči na vsebino

New Super Mario Bros [DS]


Priporočene objave

Končno obrnil NSMB čez vikend .. prov fajn platformščina, a za moje pojme daleč od klasik, kot sta zame SMB3 in SMW.

Celoten špil prelahek, šefi abnormalno prelahki (halo, zadnjega šefa naredit iz prve z malim Mariom? :roll: ), zblojeno sejvanje, neuporabni predmeti (želvaka sem uporabil v celem špilu 2x, isto velikega Maria, mini Maria malce večkrat, pa še to samo zaradi secretov ..), mnogo premalo secretov, vsaj glede na moje dosedanje izkušnje, itd, itd. Aja, še celo nadzor se mi zdi, v primerjavi s starejšimi Marii, precej zgrešen - ko da bi bil vodovodarček ves čas na ledu, ni tiste odzivnosti, ki se mi zdi, da je bila prisotna v vseh Mariih do sedaj ..

U, kera negativnost. :disbelief: No ja, kljub vsemu temu več kot simpatičen špil, ki ga špilaš in špilaš, dokler se ne prebiješ do konca .. a lahko bi bil tolikoooo več. Žal. :tard:

Mater kar grobo si ga pawnu, se sprašujem če bi ga sploh kupu...........

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment
  • Odgovorov 63
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Top debaterji

  • vrhovni

Ne, ne, ti ga kar z mirnim srcem nabavi. Še zmeraj gre za eno izmed najboljših, če ne kar najboljšo, ploščadarico zadnjih let, ki bi bila po mojem lahko res nekaj posebnega, pa zaradi vseh naštetih napak to niti ni. Še vedno pa je Mario in že samo to je več ali manj zagotovilo, da se boš pri špilu fajn zabaval. :)

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Prvič slišim za to...sicer niti ne vem kako in kaj.

Normalno sem igral, vedno prvi lvl, ko rpideš do kištice z veliko gobo,jo rukneš se postaviš za njo in ko pade ven gre proti prepadu, pred prepadom jo pobereš, in tako z velikim mariotom šprintaš do konca sobe in vse kar podreš ej nakoncu toliko da ti pade dol 5 zeleniih gobic, pa zastavo še lahko podreš :lol: .

Tako sem zaslužil 94lajfov.

followmeontwitter.png
Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

no ja, sem si ga sposodil in ga ravnokar preigravam. sem v 4. svetu. igri bi dal 2 oceni manj samo zaradi shranjevanja. ostalo je skoraj perfect. pridem v 4. svet in še naredim en level, potem pa se mi več ne da. saj edino če ga mam vžganega dokler ne bom ponovno igral če pa je pizdo treba začet znova celi svet. drgač pa so mini špili ful specialni. igri bi dal 8.5 od 10. če bi ignoriral shranjevanje pa 9.6 :sweat:

x360.jpg

Davodax.jpg

Link to comment
  • Pred 6 meseci ...
  • 1 year later...
  • Pred 4 meseci ...
no ja, sem si ga sposodil in ga ravnokar preigravam. sem v 4. svetu. igri bi dal 2 oceni manj samo zaradi shranjevanja. ostalo je skoraj perfect. pridem v 4. svet in še naredim en level, potem pa se mi več ne da. saj edino če ga mam vžganega dokler ne bom ponovno igral če pa je pizdo treba začet znova celi svet. drgač pa so mini špili ful specialni. igri bi dal 8.5 od 10. če bi ignoriral shranjevanje pa 9.6 :sweat:

se ni treba začet svet od začetka, ko maš pet kovancev kupiš en level pa te tam vpraša če češ shrant. Men JE DRGAČ IGRCA 9,9/10

DS Lite je #1 konzolca.

Link to comment
  • 3 years later...
  • vrhovni

Vem, da je to že stara tema in da jo mogoče po nepotrebnem oživljam, a glede na to da bomo letos izvedeli vsaj na E3 več o New Super Mario Bros 2 in jo letos morda tudi dočakali, sem se odločil da pravzaprav moram kupiti NSMB za 3DS. Enostavno so me opisi in screenshoti prepričali v to. Pa še poceni sem jo dobil za 9,99 funta na bid + 4.99 poštnine. :beer::mario::toad: Komaj čakam, da začnem "nažigat" dobrega starega 2D Mariota. :D

10573384652.png

Link to comment
  • 3 years later...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.