Skoči na vsebino

Homefront


alexs

Priporočene objave

Težko je ta dva primerjat. Homefront pride čez par dni, BF3 pa menda še kakega pol leta ne bo. Je pa nasploh moje mnenje, da je tole destined to fail, ker se igri pač ne reče Call of Duty in bo zato precej hitro pozabljen. Ne pravim, da bo slab, le pravega renomeja nima. Spomnite se recimo Frontlines: Fuel of War ali pa kakega Medal of Honorja. Sami po sebi dobri igri, ampak v tem segmentu, kjer na leto izideta vsaj še dve podobni igri, ki imata bolj odmevno ime pač ni veliko prostora za ostale. Že Crysis 2 je na konzolah doživel precejšen polom, pa ni bil popolnoma nova franšiza. Mogoče se bo Homefront igral kak mesec ali dva, potem pa bo večina najbrž preklopila nazaj na CoD.

Ko smo že pri streljačinah... Zanimivo bo videt, kaj mislijo letos ukrenit glede novega CoDa. Infinity Ward bi po "tradiciji" letos naj bil na vrsti za nov del, pa so se glavne živine - kot je najbrž znano - pokregale, Vince Zampella in Jason West sta spokala in ustanovila svoj studio, Respawn Entertainment, ki pa za zdaj nima nič druga kot prazno spletno stran z e-mailom za nov kader. Če bo torej IW letos res izdelal nov CoD le-ta po mojem ne bo ravno enak MW2, kar pa ni nujno slabo. Žanr itak potrebuje nekaj svežine in mogoče lahko oni kaj deliverjajo. Sicer bi pa že počasi lahko bil čas za prve najave...

NitroBlast90.jpg

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Problem je ta, da je folk tako obseden z CoD-om, da druge špile kjer se strelja vedno primerjajo z njem in hočejo da je vse isto/podobno. Večkrat slišim komentarje kot so "pa se puška ne čuti, tak kot pri CoDu", "premikanje je tak leseno, CoD ma boljše", itd. In večkrat se zgodi, da je kakšna stvar ki jo primerjajo z CoDom v drugih špilih dejansko boljše narejena, ampak ker ni tako kot v CoDu je avtomatsko slabša za večino ljudi.

Call of dutyi so res zabavani in spolirani špili, ki jih rad igram, ampak jim manjka svežine (kot pravi Trigger). Živcira me pa tudi to, da so naredili folk tako ozkogleden in "zabit" da vidijo samo še CoD. In takih ljudi je tako veliko, da žal vpliva tudi na razvoj drugih iger v žanru.

Rubuz.png%5D
Link to comment
Problem je ta, da je folk tako obseden z CoD-om, da druge špile kjer se strelja vedno primerjajo z njem in hočejo da je vse isto/podobno. Večkrat slišim komentarje kot so "pa se puška ne čuti, tak kot pri CoDu", "premikanje je tak leseno, CoD ma boljše", itd. In večkrat se zgodi, da je kakšna stvar ki jo primerjajo z CoDom v drugih špilih dejansko boljše narejena, ampak ker ni tako kot v CoDu je avtomatsko slabša za večino ljudi.

Call of dutyi so res zabavani in spolirani špili, ki jih rad igram, ampak jim manjka svežine (kot pravi Trigger). Živcira me pa tudi to, da so naredili folk tako ozkogleden in "zabit" da vidijo samo še CoD. In takih ljudi je tako veliko, da žal vpliva tudi na razvoj drugih iger v žanru.

Se podpišem pod tem komentarjem :car:

XLethal FusionX.png

:cool: Xbox 360 Gamertag: XLethal FusionX :cool:

| Accepting Challenges |

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Igro preigral SP na PC "non originales". - imho dobra zgodba,grafično všečna(optimiziran špil)...

Kar se tiče primerjeve COD-OV ,raje bi igral MP Homefront,KOT pa cod-e- pa,ne rečem ,da so slabo narejeni.

PRAV imate, ljudje čakajo na nov COD ,kot da samo, še to obstaja.

Osebno cod igraM Z užitkom ,vendar špil, kot je Homefront ,je dobra alternativa in pa spodbuda(drugih razvijalcev) FPS špilov ,da pride ven , več konkurenčnih špilov ,da bo kak "pozabil"

na cod.

barocco1974.png

barocco74.png

barocco1974.png

Link to comment
  • 5 tednov kasneje...

včeraj igral demo Homefront MP 20min.

morem rečt ,da se meni osebno zdi odličen.

par stvari ,mi še ni jasnih kako "označiš" nasprotnika ,pa točke ki jih dobivaš z uničenjem nasprotnika oz. dronov

bom danes še malo izprobaval ,upam da demo ni vezan na 30 min....

edit: Danes nadaljeval MP demo in lahko rečem le NORO. igro si bom obvezno nabavu, samo prej končam L.A NOIRE še 3 MISIJE sledi RDR,ki sem, ga kupil teden dni nazaj,nato pa HOMEFRONT.

zanime me samo ali se zadetki z "droni" štejejo?

ker sem par sovražnikov pospravu ,sigurno 4 ,pa sem v tabeli videl samo 1 mrtvega.

ima kdo kake negativne izkušnje z HOMEFRONT-om MP.... oz. kak link ,da zvem kaj več o sami igri in MP.

Urejano od barocco74

barocco1974.png

barocco74.png

barocco1974.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.