Skoči na vsebino

Koliko je vredno...


Priporočene objave

Zanima me koliko so vredne te "konzole".Stvari so stare kot zemlja vendar še vedno delujejo.Sedaj,če bi za to kaj dobil potem prodam drugače gre nazaj v omaro :D .Imam dve konzoli:

Konzola1:

1x Konzola

1x AC adapter

2x Igralni plošček

1x Infrared pištola

1x AV antenski kabel (ima možnost priklopa na cinch ampak kabla ni poleg)

1x kaseta z igrami (na njej je kar nekaj iger.Super mario bros in take.Lahko pa pogledam,če rabi kdo bolj natančno)

img0975qmwi.jpg

Konzola2:

1x Konzola (v obliki tipkovnice)

1x AC adapter

2x Igralni plošček

1x Infrared pištola

1x Cinch kabel

1x Kaseta z igrami (glej pod konzolo 1)

img0974qmwh.jpg

Poleg tega pa prodam še igre za te konzole (delujejo na obeh):

img0976qmwj.jpg

---------------------------------------------------------------

Koliko je torej vredna konzola1,2 in igre?

Link to comment

:car::car::car:

kaj vse ne bom videl!!! OMG. kere konzole, pa keri špili: The Tunisher, HarryStory, MARIO SONIC !!! ahaha :lol:

ne moreš verjet kak se Kitajcem da. to me spomni na Super Mario bros 8, ki sem ga imel za Family Computer, s tem da je Mario v igri uporabljal kladivo. no ja, če so kinezerji kar sami napisali svoj del Poterja, še lahko sami sprogramirajo svoj Super Mario bros :lol:

ratt-logo.gif
Link to comment
ne moreš verjet kak se Kitajcem da. to me spomni na Super Mario bros 8, ki sem ga imel za Family Computer, s tem da je Mario v igri uporabljal kladivo. no ja, če so kinezerji kar sami napisali svoj del Poterja, še lahko sami sprogramirajo svoj Super Mario bros :lol:

Ej, jest sem mel Super Wonderfull Mario 5, na nalepki pa je bil podrt grad iz Tetrisa, Mario, pa kr ene na roko narisane slikce, sam špil pa je bil SMB2, samo so šli spreminjat ene grafike v špilu :tard: :ihih:

Pa spomnim se, da so prodajali Street Fighter III in Mortal Kombat 5 turbo, samo ju (na srečo) nisem nabavil. A veš, da obstaja celo kitajska verzija Tekkena 2 za NES? Za crknit :D

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.