Skoči na vsebino

[GC] Wind Waker pomoč !


RIDDICK

Priporočene objave

Mislim da moraš dobiti fotoaparat.

Spremeni dan v noč pa pojdi do glavnega vhoda. Potem zasleduj sumljivo deklico, pa pazi na razdaljo.

Zdi se mi da ti potem Picto-box.

Ali pa ga mogoče dobiš pri onem fotografu... :mirror:

nenene, ona deklica ti da ,ponoči ko jo zalotiš pri kraji in če na vse njene vprašanja odgovarjaš z >NO<, bottle (enega od štirih)... picto-box ti da pa fotograf na taistem otoku... ko ga boš imel se pogovori z froci, ker boš zdaj dovolj "kul" z picto-grafom, ampak se boš moral še dokazat tako, da se bo mularija poskrila po otoku in jih boš moral poiskat... predvsem ta zadnji (njihov "šef") je zafrknjen za najdit ;) no in potem ti reče otročad da pojdi govorit z učiteljico, in potem ji šele lahko daš pendante...

ok, mislim da nisem nič zafural, govorim po spominu :china:

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • Pred 4 meseci ...

mani se je tudi zataknilo. v prvi temnici sem skoraj na koncu, tista bejba mi je že dala vrv za guncanje a nevem več kako naprej. sem v tisti sobi, kjer je po stedini na vrhu tist, kamor pripneš vrv, ampak je rahlo postrani. pol je takoj naprej en del, kjer ni nič gor, ampak tja skočiš. sem gledal po turtoalih in piše, da bi moral met neko bombo (tisto za skale rezbijat) ampak jaz nimam pojma, kako to narediti. ta temnica se nahaja na onem otoku, kjer je tisti zmaj Valoo.

ps3_forum2c.jpg

lukidd,0,ffffff,000000,0.png

pspmode fanclub prezident

Link to comment

No, jaz tudi na Wiiju ravno igram WW, super zadeva, samo meni se je pa zataknilo malo pred koncem, ko sharde nabiram. Samo zataknilo se mi je zaradi čisto butastega razloga: preprosto nimam časa igrati (saj mape imam vse, samo še collectat je treba). V tem primeru ti noben FAQ ne pomaga.

Kar se tiče Dragon Roost Islanda in njegovega dungeona, tam sem bil pred kakim mesecem, spomnim se, da sem tudi jaz nekaj časa nekaj bluzil proti koncu dungeona, samo sem že pozabil, kaj sem potem skapiral, da sem zvozil zadevo. Bah, čisto sem še noter v zadevi, samo ko je igra precej dolga (s tono side questov), tako da sem že malo pozabil.

Daj povej, kaj tam na vrhu pri Valooju si že bil, ko je kao ena arena, se vrata za tabo zaprejo in moraš enega prasca (se mi zdi) natepsti, potem pa pride Medli? Ali ravno tam dobiš Grappling Hook? Sem že malo pozabil.

Pa ali si že šel od tam potem navzdol po potki (moraš na kakšne tri poličke s Hookom skočiti) v eno jamo. Gre za to, da se, ko visiš s Hookom, lahko tudi obračaš (in plezaš gor in dol), če držiš R. Je potem dosti skakanja na vse strani, samo najti moraš pravo luknjo/poličko/karkoli. Res sem že malo pozabil, samo če bolj natančno razložiš situacijo, ti bom morda vseeno lahko pomagal (pač sem že malo pomešal vrstni red dogodkov v dungeonu, samo se pa še vseeno spomnim posameznih "ugank" in predelov). Aja, pa tam si že bil pri enemu "gejzirju", ko moraš vrvi na ploščadi prerezati, da dol pade?

Kar se pa samega hooka tiče, preprosto greš v prvoosebni "hook mode", in premikaš pogled, saj se ti vedno izriše velika tarča, če se lahko kam obesiš, samo dovolj BLIZU moraš biti, to je zelo pomembno, morda gre za to.

Kar se pa bomb tiče, jih dobiš kot usable item šele precej kasneje (kot del zgodbe, ki se mu ne moreš izogniti). Edino tiste bomba-rožice lahko uporabljaš. Te pa itak vidiš, če kje so. Pač, če kako vidiš, jo vzameš in v bližnjo skalo vržeš (saj to si že moral početi na vhodu v dungeon, ko je bilo treba "rožice zalivati", hehe).

(No, zdaj ko sem še malo razmislil, sem precej prepričan, da je res fora v tem, da se moraš med visenjem preprosto obrniti, zato sem tisti pomembni del teksta "okrepil", sem pa vseeno ostali tekst pustil, saj nič ne škodi.)

Potegaman.jpg
Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

ammm,a mi lahko kdo pomaga pri (The legend of Zelda. Wind Waker) bossu ki drži zmaja za rep na vrhu neke gore. na tej gori prebiva neko pleme ki so napol ptiči (upam da veste, kaj mislim).Boss je podoben ogromnemu škorpijonu in je v nekakšnem jezeru lave (magme). sm ga poskušal že neštetokrat premagati pa ga ne morem....prosim če mi kdo pomaga. :bowdown:

lp, DSmadfan :rock:

Link to comment

Z Grappling Hookom zagrabiš Valooja (tisti zmaj) za rep, se po možnosti še odsvingaš do kakšne poličke z vazami (da jih razbiješ za srčke). Ko se spustiš, pade strop na šefa in mu malo krcne oklep. Še dvakrat ali trikrat ponoviš postopek, da šefu čisto izgine oklep. Sedaj mu lahko dilaš demič.

Potegaman.jpg
Link to comment

Meni ni glih jasno, zakaj mate vsi WW za tak ultimativno lahek špil...sem že igral precej lažje špile...meni se je zataknilo po tem ko sem spoznal pravi obraz tistega kralja in moram zdaj najti še tempelj zemlje in tempelj vetra. Nimam pojma, kaj naj naredim, ker v templja se ne da prit, namiga od mojega čolna pa ne razumem najbolje. Se kdo spomni oz. ve kako naprej (aja pa še to...kje najti puščice za lok, ker mi jih je zmanjkalo pa jih ne najdem nikjer:S)

Sicer pa šefi so do zdaj bili res precej lahki, le tisti v tower of gods me je enkrat fental.

lp

Nothing he's got he really needs, 21st century schizoid man!

Link to comment
Meni ni glih jasno, zakaj mate vsi WW za tak ultimativno lahek špil...sem že igral precej lažje špile...meni se je zataknilo po tem ko sem spoznal pravi obraz tistega kralja in moram zdaj najti še tempelj zemlje in tempelj vetra. Nimam pojma, kaj naj naredim, ker v templja se ne da prit, namiga od mojega čolna pa ne razumem najbolje. Se kdo spomni oz. ve kako naprej (aja pa še to...kje najti puščice za lok, ker mi jih je zmanjkalo pa jih ne najdem nikjer:S)

Sicer pa šefi so do zdaj bili res precej lahki, le tisti v tower of gods me je enkrat fental.

lp

Prvo moraš z lokom ustrelit tistega boga v vrtincu, da dobiš možnost teleportiranja do nekaterih otokov. Nato se teleportiraš do Mother & Child Isles, tam dobiš ognjeno in ledeno puščico. Z ledeno zamrzneš vulkan, z ognjeno odmrzneš zledeneli otok. V enem dobiš težke čevlje (da te veter ne more odpihnit) v drugem se mi zdi rokavice za dvigovat težka bremena.

Če se ne motim, dobiš puščice v travi ali pa jih lahko kupiš od trgovca na barki.

Link to comment
Meni ni glih jasno, zakaj mate vsi WW za tak ultimativno lahek špil...sem že igral precej lažje špile...meni se je zataknilo po tem ko sem spoznal pravi obraz tistega kralja in moram zdaj najti še tempelj zemlje in tempelj vetra. Nimam pojma, kaj naj naredim, ker v templja se ne da prit, namiga od mojega čolna pa ne razumem najbolje. Se kdo spomni oz. ve kako naprej (aja pa še to...kje najti puščice za lok, ker mi jih je zmanjkalo pa jih ne najdem nikjer:S)

Sicer pa šefi so do zdaj bili res precej lahki, le tisti v tower of gods me je enkrat fental.

lp

Prvo moraš z lokom ustrelit tistega boga v vrtincu, da dobiš možnost teleportiranja do nekaterih otokov. Nato se teleportiraš do Mother & Child Isles, tam dobiš ognjeno in ledeno puščico. Z ledeno zamrzneš vulkan, z ognjeno odmrzneš zledeneli otok. V enem dobiš težke čevlje (da te veter ne more odpihnit) v drugem se mi zdi rokavice za dvigovat težka bremena.

Če se ne motim, dobiš puščice v travi ali pa jih lahko kupiš od trgovca na barki.

No ja, tistega boga v vrtincu sem že enkrat ustrelil pa se ni nič zgodilo, samo posesal me je, tako da ne vem...Sicer pa, kak ste drugi sploh prišli na to, da ga je treba streljat? Jaz namreč nisem zasledil niti enega namiga na to.

Nothing he's got he really needs, 21st century schizoid man!

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.