Skoči na vsebino

3DS Friend Codes


Link

Priporočene objave

Mario Karta pa še nisem nabavil ravno zaradi slutnje, da ne bom našel nobenih soigralcev. Po mojem nas je 3DS lastnikov dovolj in je tudi konzolin nabor iger dozorel do te mere, da bi se dalo kaj zrihtat.

Zakaj bi se bal, da ne boš našel soigralcev? Saj pri nobeni igri nisi odvisen od Slovencev. Mi imamo redno dirke. Prav tako vsak dan skupaj igramo Animal Crossing in še precej drugih iger.

Lastnikov konzole je pri nas veliko, le da tukaj na forumu vlada taka apatija, da me vse skupaj enostavno mine. Ljudje prilepijo svoj FC in izginejo iz foruma. Nima smisla.

Urejano od Link
Link to comment

No, saj tudi v Animal Crossing brez problema srečujem nove soigralce (večinoma iz UK), ampak taka poznanstva običajno ne trajajo dolgo in aw končajo po par odigranih rundah. Meni je dobra skupnost bistven del multiplayerja, na DSu se mi zdi, da nas je bilo cel kup povezanih preko zdaj že pokojnega Messengerja. :D Tud na Xboxu se mi zdi, da je slovenska skupnost čist crknila, pa ne vem zakaj (al sem pa jaz nekako izpadel).

No skratka, če ima kdo interese špilat AC (in morda kasneje poleti MK), naj bi pošlje sporočilo, se bomo dogovorili. :)

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • Pred 3 meseci ...
  • 2 tednov kasneje...
  • 3 years later...
  • Ozi odpel dotično debata

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.